Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam el randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el randira, valamint milyen program legyen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, sose volt még barátnőm. Az a problémám, hogy félénk tipus ilyen téren.. Igy fogalmam sincs, hogy hogyan kéne elhivjam, és milyen program legyen.Köszi

2013. febr. 21. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Isemred, vagy vad idegen?
2013. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Osztálytársam, amennyire egy osztályátrsat megtudtam ismerni annyira ismerem. Tudom a szeme szinét meg miket szeret csinálni szabadidejében meg az életcélját suli után.
2013. febr. 21. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
suli után kísérd haza, vagy legalább kísérd el egy darabig. ez a jól bevált módszer már évszázadok óta működik, nem tud kimenni a divatból... se túl sok se túl kevés, elsőre pont jó. kérdezd meg suli után, hogy merre megy, mert szívesen elkíséred, szeretnél vele kicsit beszélgetni, együtt járok suliba, de alig ismered, ilyeneket mondhatsz... aztán úgyis beszélgetésbe elegyedtek
2013. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!