Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelitsek felé? (U)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelitsek felé? (U) Érdemes közeliteni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ! iászkodni járok nem oylan régen és még elég kezdő vagyok de nagyon jol megy és ott van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és néháynszor összefut a pillantásunk csak aza baj hoyg külön táblán gyakorolunk meg az apukája is ott van vele de nagyon jo fej az apukája is !! és nekem nagyon tetszik és nem tudom hoyg közelitsek felé !!! mert hát elég bizonytalan is vagyok volt már pár rossz tapasztalatom!!! érdemes hozzá kezdeni közeledni vagy felejtsem el ? lécy segitsetek
2009. szept. 9. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem lehet ugyanott, vagy legalábbis egymás mellett gyakorolni? mondd meg, hogy segítsen neked, láttad milyen jól megy neki, neked meg nem annyira... ezért segítsen. máris elkezdhettek beszélgetni.
2009. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. látom azt írod hogy jól megy neked, de ettől függetlenül mondd meg neki hogy kezdő vagy és kéne a segítsége. apukája ne zavarjon.
2009. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát igenn de annyira félénk vagyok alig merem megszolitani ő annyira rendes meg yolan kis cukii és én meg oylan közepes vagyok nem vagyok nagyon szép sem nagyon csunya


de ma is van edzésem


és mit vegyek fel ?????????miylen ruhát ?? szokyna alá cica nadrág ??

2009. szept. 9. 13:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködj, ahogy szoktál ;) Nekem az jön be, ha egy lány nem rittyenti ki magát... De ez lehet az Én véleményem :D


F/13

2009. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak szokásosan és nyugodtan. ne aggódj.

Sok sikert.

2009. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hogy közelitsek felé? (U) Érdemes közeliteni?


errre a kérdésre kéne még válaszokat kérnék

köszönöm

azt hoyg myilen ruhát vegyek fel majd megoldomn

2009. szept. 11. 14:13
 7/14 anonim ***** válasza:

mi az az (U) ???

amúgy előttem leírták, mit kéne tenned

2009. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
(U) = törött sziv
2009. szept. 11. 14:42
 9/14 A kérdező kommentje:

am két külön táblánál ygakorolunk kb olyan 4 méterre egymástol mig ő messziről lő én kezdő vok és ig yközelebbről


szal

2009. szept. 11. 14:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

hátaz (U) egy törött szív msnen,ha a kérdező is arra gondolt,nemtudom h jönide.

de szerintem is amit már írtak h mondd neki h segítsen neked,és azt h érdemes e énnemtudom.ha kb egykorú veled,és az az "összefut a pillantásotok" nem 1mp-s akkor igen.

2009. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!