Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemét vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagyok? (Részletek alul)

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem egy lánnyal. Már vagy egy hónapja beszéltünk, és nekem úgy tűnt, nem lesz semmi komoly köztünk, de azt azért terveztük, hogy találkozunk, és majd meglátjuk. Közben azonban megtetszett az egyik csoporttársnőm. Végül úgy döntöttem, őt hívom el randira. A társkeresős lánynak elmondtam ezt, és teljesen kibukott. Elmondott mindennek, azt mondta, szemét vagyok. Én nem gondoltam, hogy ilyen érzékenyen reagál majd, hiszen még nem is találkoztunk személyesen, és a chatelés során sem vettem észre, hogy komoly érzelmei lennének irántam. Másrészről velem is történt már olyan eset, mikor a társkeresőn megismert lány közölte velem, hogy alakuló kapcsolata van. Bár nem esett jól, én mégis megértettem. Szóval mit gondoltok, helytelenül cselekedtem? Ti mit tettetek volna a helyemben?
2013. febr. 22. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Korrekt voltál,. a csaj képzelt bele többet.
2013. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, és mivel közölted is vele a döntésed, semmiképp sem lehetsz szemét. Nem a barátnőd, csak ismerkedtek, nem kellett volna szerintem kibuknia.
2013. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 22. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt voltál. A lány reagáltak túl a dolgot!
2013. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akadt ki, mert ha társkeresőre kellett regisztrálnia ahhoz, hogy párt találjon nagyon kétségbe lehetett már esve, azt hitte végre összejött valami, erre most megtudta hogy még annak sem kell aki szintén társkeresőn keres párt.
2013. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kuuken ***** válasza:

küldd át hozzám a csajt majd én lebeszélem vele ;)

viccet félretéve kevés ember lenne ennyire korrekt van aki nem is válaszolna ilyen esetben csaktörölné magát és kész

2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!