Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismerkedtem meg egy nagyon aranyos lánnyal, és hétvégére tervezzük az első "randit" Részletek lent?

Figyelt kérdés
A westendre gondoltunk, hogy oda megyünk. De miket ajánlanátok, mit csináljunk? Mármint mit lehet csinálni a westendnél? Úgy gondoltam, hogy veszek neki egy szál rózsát mivel azt szeretni. És a westendben mitlehet csinálni? Vásárolgatni nem szeretnék.. Nem kell pénz ahoz, hogy jól érezzük magunkat. Jó persze pár ezer forint belefér, de mégis?
2013. febr. 18. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jobbat nem tudtál kitalálni? akkor inkább korcsolyázzatok a westend mellett, vagy menjetek el a vajdahunyad várához
2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

beülhettek valahová egy italra

a rozsát pedig felejtsd el!


24/F

2013. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első randin szerintem a legfontosabb, hogy olyan helyre menjetek, ahol le tudtok ülni, és tudtok egy jót beszélgetni. Kávézó, stb.:)
2013. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért felejtsem el a rózsát? :O
2013. febr. 18. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy meghitt séta első alkalomnak sokkal jobb, mint egy olyan helyen beszélgetni, ismerkedni, ahol sok ember van. Egy békés, kellemes helyet gondolj ki. A korcsolyázás sem rossz ötlet, de utána menjetek el meginni egy forrócsokit egy aranyos kávézóba :) A virág az pedig nagyon nagyon jó ötlet :)))
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy valaki legalább engem igazol :$ Én is úgy gondolom, hogy virág az a minimum, meg egy csoki.. De arra is gondoltam, hogy mivel már facebookon keresztül nagyon egymásba szerettünk, és tényleg alig bírunk egymás nélkül meglenni, hogy veszek neki egy plüssmacit, és befújom a parfümömmel vagy ez nagyon rossz ötlet? :S
2013. febr. 18. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem örülnék neki, ha a westendbe kellene néznem a sok plázaembert, borzalmas a légkör is. Inkább üljetek be egy teázóba, vagy csináljatok valami programot. Ha már most nem tudod, hogy mi legyen, akkor nem lesz nagy jövője a dolognak. 21/L
2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5/7 vagyok

Az illatos plüssmaci is jó.

Amikor én először kaptam virágot egy fiútól (megjegyzem az is csak egyetlen egyszer történt meg.... szégyen a fiútársadalomra nézve) teljesen meglepődtem, hogy van még fiú, aki tiszteli a hagyományokat! Csoki is belefér. Valójában te ismered a lányt... Ha tudod, hogy romantikus fajta, hasonló mint te, teljesen meg fogja érteni, hogy ezt miért kapja tőled, és hidd el, tetszeni fog neki! :)

Ha hosszabbra tervezitek a találkozást egy óránál, akkor mint már az előbb is megírtam: korcsolya, séta, forrócsoki :) kicsit kimelegedtek a forrócsoki előtt... A csoki pedig fokozza a boldogsághormonok termelését! :) De vigyázz arra, hogy ugyan azt a "merészséget" hozd, amivel neten ismerkedtetek!

volt már tapasztalatom, hogy valakivel "egymásbaszerettünk" neten, aztán amikor találkoztunk a félénksége kiábrándított. Legyél határozott!!! Én nagyon szurkolok, bár nem tudom ki vagy! :)

2013. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van egy kis gond. Mégpedig, hogy a neten nagy a szám, de élőben le vagyok dermedve, esetleg van ötleteted, hogy mégis hogyan legyek határozott?
2013. febr. 20. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!