Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti szoktatok lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok lányokat féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú... tudom, hogy bejövök neki, de azt is, hogy van egy lány aki nagyon tetszik neki, de nem tudom, hogy ki az. Van egy közös barátunk, aki mondta ezt, hogy van egy lány aki nagyin tetszik neki. Nos, ez a közös barát lány és modnta a lány nekem, hogy szokott neki a fiú bókolni, és amikor mondtam h biztos ő az a titkos lány, akkor azt mondta h tuti nem. ismeri őt. nos múltkor véletlenül, hozzájuk keveredtem és nekem úgy tűnt, hogy a pasi nagyon udvarol neki, és amikor felhoztam a lánynak, azt mondta h a fiú csak más előtt szokott ilyet csinálni, ha ketten vannak nem. Nos a lány kissé igénytelen, és a fiú az előző bnőhével is azért szakitott. Most múltkor féltékennyé akart tenni, vagy tényleg az a csaj jön be nki? fiúk ti szoktatok csajt féltékennyé tenni? milyen esetbe?

2013. febr. 22. 21:28
 1/5 A kérdező kommentje:
most, hogy így leírtam és visszaolvastam, rájöttem, hogy csak áltatom magam :D
2013. febr. 22. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor már nem is válaszolok.
2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
attól még a véleményedet leirhatod :D
2013. febr. 22. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltékeny vagyok a jobb teljesítményű(az ágyban) fiúkra. Esz a féltékenység, mikor halom lányoktól, hogy ezzel meg azzal a pasival voltak.
2013. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, csak azt csinálom, nincs jobb elfoglaltságom. Inkább megyek vissza havat lapátolni.
2013. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!