Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm fel fog jönni Pestre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fel fog jönni Pestre, milyen romantikusabb, de nem túl nyomulós helyeket ajánlotok? Hova vigyem, hogy egy kis városnézés is legyen?

Figyelt kérdés

Először fogunk élőben találkozni, eddig csak webkamerán meg telefonon beszéltünk, mert nem a közelben lakik, viszont hamarosan feljön, és azt szeretném, ha emlékezetes lenne (jó értelemben). Romantikus helyek jöhetnek, de nem akarom megfektetni (azt majd a kövi alkalommal, ha élőben is megvan a rezgés kettőnk közt :D ). Szóval, valami tipp?

18F



2013. febr. 23. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a barátnőd ha még csak nem is találkoztatok személyesen?
2013. febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, a remélem-barátnőm :) Elég régóta ismerem már, és a távkapcsolat ilyen szempontból működött is eddig. Szal igen, egy barátnő jelölt, ha így jobb :)
2013. febr. 23. 02:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is tedd tisztába a barátnő, a távkapcsolat, a reméled-barátnő, stb. fogalmát. Aztán randizz/találkozz. Ha a neten sokat dumáltatok és minden szupi volt, attól még élőben lehet büdi a szája pl.
2013. febr. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"de nem akarom megfektetni (azt a kövi alkalommal)"

milyen úriember vagy:D:D


amúgy szerintem tóparti v dunaparti séta... bár 0° körül inkább ne.

2013. febr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, most a megnevezés igazából mindegy. Ismerem, és első élő találkozás/randi lesz.


4. Köszi :D Fő az őszinteség ;) És remélem már erős pluszok lesznek, mire jön.

2013. febr. 23. 02:50
 6/10 anonim válasza:
na figyu teso randizni vidd el a 10dik keruletbe a hosutcaba olyan emlekeitek lesz soha nemfelejtitek el
2013. febr. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vidd a citadellàra, halászbástya, vár, sèta a margitszigeten... ilyenek:)
2013. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Margit-sziget tipikus, talán túlságosan is. Eggyel jobban kedvelem a Gellért-hegyet, ha a Gellért-tértől mész fel, jobbra hamar ki lehet érni kilátókra, én ide szoktam:

(lásd lentebb)


Személyes kedvenc: Gül Baba utca. Elég közel van a Margit-hídhoz. Végig kockaköves, mintha egy száz évvel korábbi utcában járnál. A tetejénél pedig ott van Gül Baba türbéje, ami belülről nem nagy szám, de csodásan ki van világítva kívülről, nagyon szép.


Szóval én személy szerint felvinném a Gül Baba utcán sötétedés környékén, aztán lesétálnék egy pesti teaházba (leginkább Sirius, Nemzeti múzeum mögött két saroknyira, csak találd meg a bejáratot ;-) JA és vidd be a szekrénybe!)


Szerintem ezzel a programmal minden nőt le lehet venni a lábáról.


[link]

2013. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hidegben ne sétáljatok, akkor inkább üljetek be valahova.


Vmi kajálást mindenféleképp iktass be, de ne meki, kfc szintűt, hanem romantikusabbat. :)

Vagy akár a lakásodon is, főzhetsz neki.


Egyéb programnak mozit nem ajánlom, inkább legyen beszélgetős.

Fotókiállítás esetleg? Ha szeretitek a művészetet.

2013. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vidd el a gellert hegyre:)
2013. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!