Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi, akivel két hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, akivel két hete randizgatok és nem ír semmit nőnapra, mit jelent, nem gondolja komolyan az egészet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Lehet elfelejtette, v még nem ért rá és azért nem írt, esetleg f@szságnak gondol minden ilyen átvett 'ünnepet'...
2011. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
átvett? nade nézzünk már egy kicsit utána a dolgoknak...
2011. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én eddig kétszer randiztam most egy sráccal, erre ma kijött elém öt percre a buszmegállóba, és egy rózsával várt nőnap alkalmából. Nekem meg ez picit sok is volt.


Nem biztos, hogy nem érdekled, lehet, hogy csak felesleges ünnepnek tartja.

2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Énis igy vagyok vele.Nem is köszöntöt fel egy smsel sem!És akkor legyek felháborodva?De mire?Pedig annyira szarul esik?Ezt hogy kell le reagálni?
2011. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok? Ha illedelmes egy fiú,már az is baj?... -.-
2011. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De hisztis vagy! Lehet azt se tudja, hogy nőnap van.

Miért kell a legapróbb dologba is a legnagyobb hülyeségeket beleképzelni?

2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magyarország a nőnapi felhíváshoz először 1913-ban csatlakozott, amikor az Országos Nőszervező Bizottság röplapokat osztott. A következő évben, 1914-ben már országszerte rendezvényeket szerveztek. A Rákosi-korszakban a nőnap ünneplése kötelezővé vált. Az eredetileg különböző időpontokban rendezett nőnap 1948-tól szovjet mintára március 8-ára esik.

A nőnap Magyarországon is elvesztette az eredeti munkásmozgalmi hangulatát, helyette a virágajándékozás dominál.


Különösképp kiemelném h nőnap elvileg 1909-től van...

2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak normális és nem értékeli semmire ezt a baloldali "ünnepet", a női munkavállalás napját (ugyanis eredetileg ez volt)
2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy Zoltánnak hívják, és unja, hogy ilyenkor minden a nőnap körül forog, miközben az ő névnapja van és sokaknak meg eszébe se jut. Szegény Bálintok is... :)
2011. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:D

de ne foglalkozz vele...én se teszem..nem ezen fog múlni a kapcsolatotok alakulása..ezt elhiheted..

2011. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!