Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalatotok van, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van, a facebookon keresztül történő párkeresésre? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, komoly kapcsolatra vágyom, s felmerült bennem a kérdés mi lenne ha facebookon keresztül keresnék társat?

2013. febr. 23. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Utoljára hagyd!

Menj az "utcára" inkább...

2013. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el lány lennél és rád írna egy idegen. Nem válaszolnál vagy elhajtanád. Miért? Mert nem társkeresés céljából vagy ott. Kb. 1% esélyed lesz, hogy találsz valakit aki szívesen ismerkedne veled.
2013. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Ez mindenkinél más és más...Nekem már volt olyan barátnőm akit facen ismertem meg.
2013. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hpgy bulizni nem járok, netes társkeresők meg fizetősek és sokszor a választék is szűkös
2013. febr. 23. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem társkeresésre használom az fb-t ismeretlen adatot se lát rólam csak egy profilképet, szerintem személytelen és gyerekes dolog azon keresztül keresni.
2013. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én parom.hu-n akadtam rá egy szép lányra, akivel jövő héten fogok találkozni. Sok ott a kamu profil, de azokat már könnyen felismerem. Társkereső oldalakkal próbálkozz inkább, mint Facebookkal, mert oda társkeresés céljából regisztrál a legtöbb lány.
2013. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!