Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten/sms-ben miért nyomulós?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten/sms-ben miért nyomulós? Élőben meg normális?

Figyelt kérdés
Neten ha beszélünk, vagy sms-ezünk nyomulós, célozgat a szexre, arra hogy mennyire oda van értem, nyalizik stb. Élőben meg másabb. Élőben normálisabb, kedvesebb, emberibben viselkedik. Még zavarban is van kicsit, de sokkal jobb fej élőben. Miért? És melyik lehet az igazi énje?
2013. febr. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván neten meg smsben mindenki bátrabb ott nem kell az ember szemébe nézni:D biztos a neten meri csak elmondani az érzéseit :)
2013. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De neten nekem már túl sok amit csinál...Élőben meg olyan aranyos, sokkal jobb fej élőben :)

Csak most nem tudom melyik az igazi oldala.

2013. febr. 23. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg vele akkor többet élőben lenni és ne smsben/neten.. úgy majd talán élőben is feloldódik kicsit és meglátod :))
2013. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
amit élőben add az a normális.. :) mindenki "szájhős" gép előtt ülve :)))
2013. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!