Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy szép 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy szép 22 éves lányt randira?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és nagyon tetszik egy lány. Eddig csak interneten beszélgettünk, de úgy érzem most már 1 hét után találkoznom kell vele, mert a virtuális tér már nem tud minket közelebb hozni. Videóchatet nem használtuk csak a Facebook chatjét. Webkamerás beszélgetést addig nem szeretném erőltetni, míg nem találkoztunk élőben. A lány kissé visszahúzódóbb, nehezen nyílik meg és látszik rajta, hogy megtartja azt a bizonyos távolságoz (biztos csalódott már) Ezért lenne nagyon fontos, hogy elhívjam randira, de hogyan tegyem? Egyáltalán milyen témákról célszerű beszélni? Meddig tartson, stb. Nagyon örülnék neki, ha valaki adna tanácsot, mert egy olyan lányt sikerült kifognom, aki után a világ végére is elmennék és nem akarom, hogy véget érjen a kezdődő kapcsolatunk.
2013. febr. 23. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ő is szeretné mindezt? Ez nem kezdődő kapcsolat, ez egyelőre még semmi. Kérdezz rá simán!
2013. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel egy társkereső oldalon találtam rá és utána vettem fel Facebookon és nem tiltott le, sokat beszélünk és látom rajta, hogy ez neki is tetszik, ezért nem gondolom, hogy közömbös lenne irántam. Tett már ráutaló megjegyzést, hogy tetszem neki csak kicsit bátortalan vagyok, félek rohadt kínos lesz és elutasít.
2013. febr. 23. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit írj neki, hogy szeretnél vele találkozni személyesen. Ha belemegy, menjetek el együtt valahová, vagy hívd meg valamire. Nem az a lényeg, hogy hová mentek, csupán az, hogy beszélgessetek :)
2013. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!