Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresőn mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn mit lehet írni első levélként egy lánynak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!
2013. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt a hatodik válasz elég jól sikerült:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39523..

2013. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia. dugnálak.
2013. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Van kedved ismerkedni?

Ennyi nem kell túlbonyolítani.. egyszerű de jó

2013. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A teljesség igénye nélkül:)



"Hello.Nagyon tetszel szeretnélek megismerni. "



"Szia!

Hogy vagy?

Szerintem Te egy nagyon csinos nő vagy!

Ha szeretnél egy tényleg őszinte vidám természetű férfivel megismerkedni,akkor itt az alkalom!


Tibi"



"Kedves...! A **** nevet mégsem írnám le... Én Tibor vagyok,és ajánlok Neked egy fogadást: ha megismersz,megváltozik a mottóban leírt véleményed. Legalábbis velem kapcsolatban biztos. És még nem is barna a szemem,sőt jóval idősebb vagyok Nálad. Fogadunk?


Szia:Tibor."



"Szia!


Eltelt pár perc a fotódat nézve, és még mindig nem tudtam hogyan kezdjem ezt a levelet. Viszont abban biztos voltam, nem szívesen kezdeném olyan felszínes kérdésekkel mely szerint, - van kedved ismerkedni?, - hogy telt a napod?, vagy, - biztosan sokan írnak, illetve hasonló idiótaságok.

Nyilván van kedved ismerkedni, hiszen azért vagy ezen az oldalon. Az viszont igen lényeges kérdés számomra, hogy velem vagy sem.

A napod olyan amilyen. Holnap másmilyen lesz.

Szóval, a fotón igen elragadó vagy, és azt gondolom kedves Hölgy lehetsz, igazán nemes bájt rejthetsz!

Bizony levettél a lábamról! Csak álmodoztam, hisz mint mondják - álmok nélkül mit sem ér az élet!

Szép napot kívánok!

S"



"Szia!


Sokat gondolkoztam,h mivel is kezdjem levelem. Hiszen egy személyes találkozón,

például az utcán egy gesztus egy mosoly és a jelen pillanat nagy segítségünkre van.

Itt csak annyit tudok neked elsőre írni, szimpatikus vagy az adatlapod és a képed alapján.

Szívesen írok neked regényt is, csak előbb áruld el, hogy van e értelme ennek, vagy nem ilyen pasit keresel.


Minden jót!

Várom válaszod...


Peti"


"Szia!


Gyönyörűek a szemeid! És a mosolyod is nagyon aranyos Nem volna kedved beszélgetni? "


"szia

nagyon sexy vagy

szereted a perverz dolgokat?"

2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy találj magadról egy előnyös képet és azt tedd fel, a lányoknak tényleg mindegy mit írsz csak akkor írnak vissza, ha a kép alapján tetszel nekik, hiába bókolsz, vagy írsz szépeket egy levélben! Ez a helyzet. Legyél türelmes, abból sok kell hozzá!
2013. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És van rá példa, hogy akkor sem ír vissza ha tetszel neki :D

(tapasztalat)

2013. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!