Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet erra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet erra a magyarázat, miért történtek/történnek ilyen fura dolgok velem és mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Leírok pár fura dolgot, ami megtörtént velem, de sosem értettem, hogy mégis miért pont velem történik. Gyakran gondolkozom, hogy mit jelenthettek ezek, de a mai napig nem tudtam megfejteni.

1.Haverral sétálok suliba, előttem sétál két csaj. Az egyik hátrafordul és rám mosolyog.

2.Ülök a buszon és egy szőke, tőlem 5-10centivel simán magasabb, modell alkatú lány végig engem bámul, gyakran rám néz.

3. Ülök a buszon és velem szemben menetiránnyal ellentétes ülésen ül két csaj, az egyik egy szőke, alacsony, formás csaj és eégsz úton engem bámul, mintha meg lenne babonázva, jön egy öreg ember köhénk áll és a csaj átnéz rajta, hogy engem láthasson és egész úton ez ment, folyton engem nézett.

4. Haverommal dumálgatok buszon, erre haverom szól, hogy néz engem egy csaj, odanézek és tényleg néz engem, de utána visszafordul és valamit súgdolóznak a barátnőjével.

5. Egyik haverommal várunk az egyik utca sarkon és szól haver( ez egy sokadik haver, szinte mindegyik esetben más-más haverommal voltam), hogy néz egy csaj, aki ült a padon. Aztán később ez a csaj elindult és hátranézett rám.

6. Csajok, osztálytársaim beszélgetnek arról, hogy most mondjon meg valamit a csaj nekem( vagyis felém bólintott, rám célzott a testbeszédével), azóta sem tudom miről volt szó.


2013. febr. 23. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit bonyolítod a dolgokat. :D

Valószínűleg jól nézel ki és ezért bámulnak mindig. :D

2013. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, az képtelenség, ugyanis ronda vagyok pechemre, épp ezért rejtély.
2013. febr. 23. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!