Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam, hogy az imakönyvv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, hogy az imakönyvvel akartam bevágódni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban... Gyönyörű... Belezúgtam. Múltkor beszélgettünk és mivel tudom, hogy keresztény, ezért felajánlottam neki az egyik imakönyvem, amiből kettő van. Erre ő elég furán nézett. Félek, hogy elrontottam a dolgokat... Ötletek, hogy mivel keveredjek ki ebből a hülye helyzetből?

2013. febr. 23. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

amúgy szerintem mond el neki az igazat,ne vágd magad alatt a fát :)

2013. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé gáz...
2013. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, én is keresztény vagyok, de hülyének néznélek egy ilyen után.
2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát semmi esélyem már?...
2013. febr. 23. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
hagyd benne ezt leülepedni :) én furán néznék szintén, de örélnék, hogy van még a katolikus fiú :-)
2013. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és legközelebb ne vallásos témával közeledj.. vagy mondd meg, neki pszintén, hogy tudom, hogy a multkor az imakönyvel ijesztő lehettem, csak a jó érdek vezényelt stb.. és hanyagold egy időre a témát :) jól is elsülhet, nyugi
2013. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De balf.asz vagy... Kicsit hanyagold aztán véletlen kerülj a közelébe és beszélgessetek, mint más nem vallásos emberrel.
2013. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Engem egyszer a buszmegállóban egy srác leszólított és elhívott randizni egy misére. Azt hittem bepisilek a röhögéstől :D
2013. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
főleg, ha mondjuk pünkösdista, te meg katolikus imakönyvet vittél neki, akkor az nem bejövős.
2013. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óvódás
2013. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!