Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetne egy magamfaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetne egy magamfajta lány?

Figyelt kérdés

sziasztok:) 16 éves lány vagyok és nem volt barátom.. nem ez a tény zavar hanem most már úgy érzem hogy én is érett tudnék lenni egy kapcsolatra és nem divatból akarok senkit..

az a baj hogy nincs ötletem.. viszonylag jó tanuló vagyok, visszafogottabb, szeretek hülyülni de tudok komoly is lenni, sok barátom van, de nekik sincsenek fiú ismerőseik/fiú barátaik szóval elvagyunk csajosan. Nem is az a tömeg cicababa társaság vagyunk, és egyikünk se tudja hogy hol ismerkedhetünk..persze neten keresztül kaptam több randi hívást mentem el párra de nema az igazi ez, nem jött össze semmi ez a netes dolog nem megy pedig már több mint 30 fiúval beszéltem életem során így neten(úgy hogy lehetne vmi), de volt aki engem utasított vissza..

meg aki tetszik nem is néz rám, a fiúk élőben észre se vesznek, és nem tudom hogy min kéne változtatni.. nem hiszem hogy a fiúk kedvence lennék nem vagyok az a nagyon nagyon divatos csaj...

nem szoktam bulizni menni(és csak azért nem fogok menni, hogy legyen vkim, nem hiszem el hogy csak ott lehet vkit felszedni, vmi piás srácot aki csak azt akarja..), szoktunk eljárni moziba, kajálni a bnőimmel de ott sincs soha semmi ez hülyeség hogy majd egy napon odajön hozzám egy srác.. ráadásul sok a lecke, tavaly jártam táncra(ott se volt semmi alkalom), van hogy gyalog járok haza de semmi!, + most nincs időm járni vmi külön foglalkozásra..

vkinek vmi ötlet?://

16L


2012. dec. 5. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el nézni egy pasit a buszon, akit gyakran látsz ott. És ha visszanéz menj od a hozzá. Ha társasággal, akkor nem kell magyarászkodnod, ha meg egyedul mész oda, csak simán mond hogy unatkoztál.
2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ja pár dolog velem is van, csak pont fordítva (mivel én nem vagyok csajje) de örülök, hogy más is szereti használni a "magamfajta" jelzőt.
2012. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suliban menj oda valakihez.
2012. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
menjek oda és mit mondjak?:D
2012. dec. 5. 21:22
 5/7 Pali1977 ***** válasza:

Hát, kezd úgy hogy szia :)


Egyébként még elég fiatal vagy, hidd el nekem, a szerelem hamarosan megtalál majd, nem kell siettetned sem :)

2012. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem ne menj oda egy fiúhoz sem! én nem örülnék, ha egy lány odajönne hozzám....kezdd el nézni őt inkább, és ha nem teljesen töketlen, akkor oda fog menni hozzád, hidd el!


(ha meg töketlen, akkor úgysem lenne jó semmire sem :D

2012. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok segíteni, csúnya fiú vagyok, sajnos. :)


De én tudom, hogy egy nap találsz egy helyes pasit, az erő legyen veled! ;D

2012. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!