Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a csajt: biliárd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a csajt: biliárd vagy bowling? 2 randiról van szó.

Figyelt kérdés
Azt mondja soha sem biliárdozott még.
2013. febr. 24. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekli a biliárd, akkor most itt az idő, hogy kipróbálja. De ha nem tetszik neki, akkor marad a bowling. De azért merem feltételezni, hogy nem te fizetsz mindent...
2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ink bowling. azt még úgy is élvez az ember, ha nem tud játszani:)
2013. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De hát ha én hívom el játszani, nekem illik fizetni nem?

Nem mondhatom hogy "akkor felesbe".

2013. febr. 24. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:

"De hát ha én hívom el játszani, nekem illik fizetni nem?

Nem mondhatom hogy "akkor felesbe."


Miért ne mondhatnád? Első randinak nem túl nagy luxus, hogy te fizetsz neki? Az meg egy lapáttal rátenne még, ha össze sem jönne a csajjal. Velem ezt biztos nem lehetne megcsinálni. :D Az természetesen más dolog, ha a barátnőmnek fizetek, de na de vele már több mint egy éve együtt vagyok, meg tőle már elég sok dolgot kaptam. Volt amikor ő fizette a pizzát, meg ilyenek. De egy idegen csajnak elsőre semmit sem fizetnék. De te tudod, végülis mit csinálsz.

2013. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondhatni éppen mondhatod, de akkor a 3.randi 100%, hogy ugrott...
2013. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én biliárdozni jobban szeretek mint bowlingozni. A bowling golyó szerintem kur.va nehéz egy nőnek,ráadásul ha hosszú műkörme van a lánynak akkor simán beletörhet a golyóba.

Ráadásul ha nem próbálta a biliárdot itt az alkalom hogy meg mutasd neki hogy kell játszani,miközben megmutatod neki hogy kell fogni a dákót még kicsit simulni is lehet hozzá :D Szóval az tökéletes választás :D

18/L

2013. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De írtam hogy ez a 2. randi lesz. Az első már megvolt.
2013. febr. 24. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Bowling!!!!!!!
2013. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy akik a bowlingot írták azok csajok-e. Én 33 éves nő vagyok, nem is egy kis törékeny alkat, de nem tudok bowlingozni, mert a legkisebb golyó is nagyon nehéz.
2013. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a 2. randit is túl korainak tartom, hogy csak én finanszírozzam a randit. Ha valóban annyira érdeklem a csajt, akkor megleszünk pénz nélkül is, és beszélgetünk, sétálunk. Vagy ha annyira akar valamit csinálni akkor felesbe fizetünk. Amíg nem komoly a dolog, nem fizetek. Ez a legjobb arra, hogy lemérjük a nővalódi érdeklődését.
2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!