Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan juthatnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juthatnék el egy normális párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Nos, 20 éves fiú vagyok, és hát eléggé 'önbizalom hiányos féle' ami eléggé hátrányos dolog, sosem voltam vmi nagy csajozógép de rengeteg lány barátom volt. A kinézetem átlagos sztem.(pl ma reggel is eléggé stírölt egy meglehetősen szép szőke csaj a metrón:D)

A probléma h mára már eléggé leredukálódott a száma a buliba járásaimnak... és már nincs is nagyon hangulatom az efféle dolgokhoz. Meg sztem az ilyen partyk alkalmával inkább az egy éjszakás dolgok dominálnak.


Szóval a kérdés hogy hol és hogyan tudnék ismerkedni, tudom elcsépelt ez a kérdés már de vmi használható válasz jó lenne.:D Meg hogy hogyan legyek bátor. :D

Aki unatkozik és szeret válaszolgatni idegen embereknek -ha lehet értelmes dolgokat- akkor azt várom.

Aki trollkodni akar az pedig csak akkor írjon ha vicces. :D



2013. febr. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

"ma reggel is eléggé stírölt egy meglehetősen szép szőke csaj a metrón:D"


Szegény önbizalom hiányos fiú, azért az egó megvan látom.

2013. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem is olyan régen egy hónapja talán ugyanazt játszottam el a metrón, mint "Anonim mc - Úgy történt" címü számában, és sajnos lebuktam a lány megkérdezte, hogy mi t tartok iylen érdekesnek :( aztán elpoénkodtunk ezzel és végülis a deák táren akart lesázlni és a népligetig utazott véletlenül mert elbarmoltu kaz időt.


Ez a történet csak arra sozlgál hogy bizonyítsam: Bárhol bármilyen helyzetben lehet ismerkedni, ha van hozzá tököd :D

2013. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. menny az anyádba te homár:D nem téged kérdeztelek :)



2. meghallgattam a számot :D megkérdezte h mit találsz érdekesnek xD

Szóval igen ez a fő problémám h növesszek tököt, szebben meg sem lehetett volna fogalmazni. :D

Akkor már csak azt kell kitaláljam h hogyan...

2013. febr. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!