Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Neten megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Neten megismertem egy pasit aki nagyon tetszik, de eddig nem láttam róla normális képet, most viszont már tudom hogy néz ki és nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélgettünk és nagyon szimpatikus, de láttam róla képet és nagyon csúnya.

Mit tegyek?? Nekem tényleg nagyon szimpatikus de egyszerűen nem tudok vonzódni hozzá.


Lehet cikizni, hogy nekünk lányoknak csak a külső számít, de nem csak... de azért jó lenne ha vonzódnék hozzá..


2013. febr. 24. 02:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
fizesd ki neki a plasztikai műtétet
2013. febr. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szóval ameddig nem láttad, tetszett? Hogy tud úgy tetszeni, hogy még nem is láttad? o.O
2013. febr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A személyisége tetszett, vagyis tetszik. Sokat beszélgettünk, megismertük egymást, de képet nem láttam róla.
2013. febr. 24. 02:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Igazából ha külsőleg abszolút nem tetszik... hááát, kapcsolat így nem igazán lehet belőle, mert ahhoz testi vonzalom is szükséges. De barátok szerintem még lehettek, ha olyan jól kijöttök - velem is ugyanez történt, nem volt a srác az esetem, nem tudtam vele elképzelni semmi szexuális jellegű dolgot.
2013. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ismerkedtetek vagy baratkoztatok?
2013. febr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ismerkedtünk
2013. febr. 24. 02:19
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Az a helyzet, hogy a külső is számít. Hiába imádod egy ember belsőjét, ha a külsőben semmi se fog meg, illetve még taszít is esetleg...
2013. febr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

szakítsd meg vele a kapcsolatot.

ő úgy is mindig többet akar majd, ezt csak úgy előzheted meg, ha nem beszélsz vele többet. kegyetlen vagy sem, de neki és magadnak is jót teszel.

tanulj az esetből és legközelebb nézd meg kivel beszélsz mielőtt elmélyülne a kapcsolat.

2013. febr. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
lehet én vagyok az a sréc :D nálam szokot ez elöjönni ,hogy milyen rendes vagyok de arcra meg "blőeee" :DD
2013. febr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hát, szerintem így nincs igazán jövője a dolognak. azért egy bizonyos szinten kell hogy a külseje megfogjon , különben nem fogsz hozzá fizikailag vonzódni az meg kell a szexhez:) így 2 lehetőséged van: vagy elmondod neki, hogy másra számítottál, és nem az eseted. (csak finoman) , vagy belemész egy randiba, és itt eldől, hogy tényleg nem fog menni neked ez a dolog, vagy akár még a véleményed is változhat.


egyébként én úgy tapasztaltam, hogy a kép nem feltétlen adja vissza teljesen egy emberke külsejét.


én neten ismertem meg a férjemet, és a képén egy picit más volt mint eredetiben. mindkét oldalról tetszett, csak képen egy picit idősebbnek tűnt, mint mikor az első randinkon találkoztunk.


vagy akár barátok is lehettek ha mindketten akarjátok. sok sikert!


26/N

2013. febr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!