Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak, ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha egy fiu udvarolna nekem, kedves es aranyos, de nagyon csunya kulsoleg? Kesobb megtetszhet? Varjak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 07:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
54%
Szerintem adj neki egy esélyt,de ha a külseje egyáltalán Nem jön be,v undorodsz tőle akk hagyd békén
2013. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
adj neki tippeket, hogy min változtasson! ruhák, gyúrás, stb... ha ezt zokon veszi, nincs mit tenni.
2013. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fölös, nem lesz testi vonzalom.
2013. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En is ettol felek, hogy nem lesz soha testi vonzalom :(
2013. febr. 27. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy. Viszont csak azért, hogy legyen valakid ne járj vele. Később megszépülhetne, ha beleszeretnél, ha ez nem áll fen akkor nem.


Azért megjegyzem én annyi nagyon csúnya fiút, lányt életemben nem láttam az utcán, mint ahányról és ahányan írjátok, hogy csúnya. Életemben összesen néhány nagyon csúnya embert láttam. A többiek pedig legfeljebb nem tartoztak a nagyon szép kategóriába.

Egyébként amikor a "nagyon csúnya" páratlanok, párt találnak páratlanul elkezdenek ragyogni és mások is szebbnek látják.

2013. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Mondtam én, hogy a rondáknak sosem lesz esélyük senkinél sem... Tökmindegy mennyire rendesek.
2013. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A legelején nekem se tetszett kifejezetten a vőlegényem külseje, aztán beleestem mint ló a gödörbe és ez már sokadrangú szempont lett..

Azóta kifejezetten helyesnek látom, talán mert szeretem..

2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy taszít téged, vagy csak közönbös a külseje. Ha utóbbi, akkor simán beleszerethetsz.:)
2013. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha csúnya, akkor úgyse fogsz beleszeretni soha. Nálatok lányoknál a szerelem csakis a külső függvénye.
2013. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyot tévedsz egyáltalán nem csak a külső függvénye!! Sajnálom, hogy így látod meglehet rá az okod de attól még nem kell általánosítani.
2013. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!