Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak játszik velem vagy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem vagy akar is valamit?

Figyelt kérdés

Körübelül 2 éve vett fel msn-re egy srác vip-ről.Folyamatosan bókolt de nem nagyon foglalakoztam vele mert akkor még nem tetszett annyira mint most.Nagyon jól elvoltunk.Kábé másfél hónapja újra msn-ezünk (volt egy idő amikor nem is volt fenn soha).Mióta újra msn-ezünk nagyon érdekel... Eleinte bólolt meg "udvarolt" de mostanában megint nem nayon ír rám...és nem tudom miért.Van mikor nagyon jól elvagyunk és van mikor nagyon bunkó... Úgy volt ,hogy most nyár végén találkozunk de nem jött össze:( Most megkérdeztem tőle, hogy mit is akar tőlem mert a számomat még mindig nem kérte el...

Az a baj ,hogy nagyon messze lakik...De nem tudom ,hogy akar is tőlem valamit vagy csak elüti velem az időt....

Légyszíves írjatok!!!!!!ő 16 éves fiú

én 15 lány

előre is köszi:D


2009. szept. 10. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi, h ezt kell írnom, de az olvasottak alapján ez a srác csak szórakozik veled...gondolj bele 2 éve meg néha bunkó, oké néha kedves meg jól elvagytok, lehet hogy csak unatkozik vagy jót szórakozik veled...gondolj bele nem véletlen tetted fel a kérdést
2009. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

lehet...:/

bár ő mondta h talizhatánk...

csak azt nem értem h mért bókol meg csiál úgy mintha teccenék neki....pedig néha téll nagyon bunkó..:/

2009. szept. 10. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
azért mert játszik veled, kiélheti "rajtad" ezt e hülyeségét is..én az ilyeneket törölni szoktam jáccanak mással...
2009. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!