Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
eddig 2x szemeztünk de akkor kb fél percig és azt vettem észre, h mostanába, ha észre veszi, h ránézek, akkor elveszi a tekintetét. Sokszor van a közelemben. Engem zavar már, hogy egy ideje húzzuk vonjuk a dolgok olyanokkal, hogy ott áll mellettem és nem képes megszólítani.( pedig egy bandában vagyunk ) És ilyenkor kezd el az ember gondolkodni, h lehet, h csak szívat.
2011. okt. 5. 22:09
 1/9 krvua ***** válasza:
az ember igen... te nem.
2011. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát szólítsd meg te :D

te vagy a fiú? hány éves vagy? és a kiszemelted?

2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én vok a lány és ö 18
2011. okt. 5. 22:24
 4/9 anonim válasza:

elvileg egy bandában vagytok, akkor mi a probléma? beszélgess vele.

aztán vagy bejön, vagy nem.

2011. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az, h totál nem ismerjük egymást, és elakad a szavam ha ö ott van . ( meg ö a pasi.. ) és ha megszólítánám valamivel az tuti, h hülyeség lenne.:S
2011. okt. 5. 22:39
 6/9 anonim válasza:
és akkor?:D sz*rd le, ha hülyeséget mondasz. ne agyalj semmin. addig cselekedj, míg más le nem csapja a kezedről, utána aztán bánhatod.
2011. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, bennem is ez dolgozik, h "más lecsapja a kezemröl". Csak félek attól, h kezdeményezek és a végén meg röhögve mondja, h "ö nem akar semmit". Ezért nem vállalják már a pasik a kezdeményezést.... mert az felelösséggel jár..

Neked mi a véleményed, h van értelme? vagy nem sok , mert csalódni fogok ? ( ettöl félek )

2011. okt. 5. 22:45
 8/9 anonim válasza:

értelme mindenképp van, még akkor is, ha nemet mond.

azt mondod, szinte nem is ismeritek egymást, akkor meg nem mindegy mit gondol rólad ha esetleg visszautasítana? a lényeg az, hogy ne görcsösen közelíts felé, mintha pl ő lenne az egyetlen kiszemelt a számodra, hanem lazán, akinek mindegy, hogy összejön a dolog vagy sem, mert úgyis van más rajta kívül.

a spontán dolgok a legjobbak, ne görcsölj rá!

2011. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! Csak azt jön az az érzés mikor mindened remeg.. és nem tudod, h mit mondj mikor a közelében vagy... De teljesen igazad van.Ahogy elnéztem eddig, eléggé komolynak tünik a srác.. köszönöm a válaszod.
2011. okt. 5. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!