Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy punk csajt hová vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy punk csajt hová vigyek randizni?

Figyelt kérdés
milyen helyeket szeretnek a kocsmán kívül? persze lehet kocsmát is mondani már olyasfélét amit szeretnek...

2013. febr. 27. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd a Béke térre :D
2013. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nemmm viszem oda xD valami jobbat ha lehet xD
2013. febr. 27. 14:36
 3/16 anonim ***** válasza:
azokat nem kell randizni vinni. mond h dobjatok be vmi filmet. nekem elhiheted :D
2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
templomkert kannásborral, nyilvános wc, hajléktalan szálló melegedője. A kultúrált helyeket mint kávézó, teázó, klubok felejtsd el!!! még a végén szétveri a berendezést!
2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A film nézésre én is gondoltam már, de hát mégse hívhatom el magamhoz rögtön először... Egy kicsit azért szeretném megismerni, majd következő alkalomkor :D
2013. febr. 27. 14:56
 6/16 anonim ***** válasza:
temetőbe
2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

attól még mert punk lehet, hogy ugyanazokat a dolgokat szereti ilyen téren mint más lány -.- sok gyökér egy helyen :Dddd

na szóval.. én meg rockot hallgatok, de senki ki nem nézné belőlem mert olyan vagyok mint egy b*sznivaló kiscica (fiúk szerint..igen) közben meg imádok romkocsmába járni és lebujokba, szóval a jóöreg sablonduma: ne kinézet és zenei ízlés alapján ítélj

2013. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 aszomszedneni ***** válasza:
30%

ezt a rokker csajnak :


„A punk nem holmi zenei műfaj, nem egy stílusirányzat, a punk egy életérzés…”


Te pedig kedves kérdező !

Vagy valami lepukkant szutyok helyre viszed , vagy közterületre és kannásbornál komolyabb cuccra nem költenék, max egy zsacsi meg egy kis flaxi hígító (de ezt viráh meg csoki helyett).

2013. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
bocs akkor.. mostmár tényleg az én k*rva anyámat
2013. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 aszomszedneni ***** válasza:
9%
azt!
2013. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!