Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogyan ismerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány egy iskolába járunk, nem ismerjük egymást. De szeretnék vele megismerkedni, mert szimpatikus. Próbáltam az objektumban szemkontaktust keresni, deee mintha becsukott szemmel járna. Amúgy nagyon visszahúzódó és mindig a barátnőivel időzik. Szóval mit tegyek, ha személyesen elég nehéz bármi féle kommunikációt kialakítani vele? Facebookon? Nem gáz ha ott próbálom az első lépéseket megtenni? Ötletek, hogy mit csináljak?
2013. febr. 27. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor elmész mellette próbálj meg hozzáérni, és ha rád néz, mosolyogj rá!

Amúgy megkérdezhetem a megyét?

2013. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

persze :D veszprém :D

Dee épp az, hogy sehova se néz vagyis csak előre. Semmiféle oldalirányú tekintet:D Tudom, hogy nem valami megnyerő a facebook, de már napok óta probálkozok legalább egy kosza pillantást elcsípni :D

2013. febr. 27. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Lehet, hogy én is ilyen vagyok? :D Én azért szoktam előrenézni, mert zavarban vagyok a sok bámészkodó, viháncoló ribi miatt, akik leszólják a csendesebbeket. Talán ő is. Ha még nem vett úgy észre, hogy tetszel neki, akkor érdemesebb előbb mindig a közelében tartózkodni, (ez is tapasztalat) ha a barátnőivel van akkor haverokkal, előbb-utóbb csak feltűnsz neki, akkor jöhet a face, ha akkor sem néz rád. (De ezt elég nehéz elképzelnem.)
2013. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D dee nem tudom még próbálkozok:D Csak lesz valami :D
2013. febr. 27. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, próbálkozz csak. :) Legalább nálad nem fél éve tart. :)
2013. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egy kicsit hosszú idő..:D
2013. febr. 27. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyávák vagyunk. :D
2013. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarsz privátban beszélgetni? :D
2013. febr. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!