Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerjem meg? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Haverokkal kilestünk egy új csajt a suliban(gimi)

Egyik haverom bejelölte tegnap este,de meg kell hogy mondjam nem valami szép..Még nem igazolta vissza,néztem az adatlapját nem is írt ki semmit.

Én elég magas vagyok a koromhoz tekintve 189 cm 14.5 évesen,idősebbnek nézek ki,átlagnál jobb vagyok de még nem volt barátnőm.Megjegyzem nem vagyok egoista,de már mondták.

Bejelöljem én is?Más hogy nem tudom 600 gyerek van a suliban,elég ritkán látjuk,nagy tömeg van a folyóson a szünetben más hogy nem tudom..Írjak neki üzenetet ha bejelöltem,ha igen mit?Vagy csak akkor ha visszaigazolt de akkor mivel kezdjek?

Látásból ismert csajt simán leszólítok,de így hogy 1x a szeme szögéből látott úgy végkép nem.1 évvel idősebb nálam. Tippek?


2012. okt. 28. 22:45
 1/1 anonim válasza:

Engem szerintem zavarna ha fiatalabb vagy még akkor is ha többnek tűnsz.

De szerintem jelöld be nyugodtan. Engem is beszoktak jelölni suliból. És mivel suliból való ezért értelem szerű hogy visszajelölöm :)

2012. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!