Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Egy csendesebb fiúról lenne szó, aki ennek ellenére (szerintem) nagyon jó külső adottságokkal rendelkezik, szívesen megismerném.

Én szeretek csinosan öltözködni, odafigyelek magamra, állítólag szép is vagyok, szeretem a társaságot körülöttem, több "udvarlóm" is van, de ő még csak észre sem vesz.

Mindig egyedül látom az iskolában (talán néha egy-egy osztálytársával megy pl. testnevelés órára), így még azt sem tudom, melyik barátján keresztül érdeklődhetnék felőle. Odamenni nem szeretnék hozzá, mert azért mégis csak én vagyok a lány..

Vagy lehet, meg sem akarna ismerni? Néha próbáltam ránézni, mosolyogni.. de most elgondolkoztam azon, hogy ha nagyon érdekelném, talán már odajött volna hozzám.

Mit tegyek?

18/L


2013. febr. 27. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szemezz sokat, meg mosolyogj, majd leesik neki, ne feledd a férfiak nehezebben veszik az adást :)
2013. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mást nem nagyon tehetsz, mint szemezel vele... minél többször. esetleg jelöld be fészen
2013. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ő már bejelölt kb. 1 hónappal ezelőtt, én ekkor figyeltem fel rá. De nem írt azóta sem.

Köszi a tippeket, megpróbálok továbbra is mosolyogni rá, szemezni vele, és majd meglátjuk mi lesz.. :)

2013. febr. 27. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
semmiképp sem akarsz te odamenni?
2013. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen, de félek, hogy ha eddig nem jött oda hozzám, az azért volt, mert nem is érdeklem. Fontolóra veszem, de egy lány teperjen? :)
2013. febr. 27. 19:31
 6/7 anonim válasza:

Figyi... szerintem menj oda hozzá, de simán! :D

Ha érdekel Téged ez a srác, miért ne "teperhetnél" Te?

Máskülönben lehet, hogy nem lenne ebből soha semmi, mert szegény fiú talán oda- és vissza van érted, csak nem mer lépni.

És félni attól, hogy nem érdekled...? Egyrészt, sosem tudhatod meg az igazságot, ha nem lép valamelyikőtök, másrészt, ha minden igaz, egy csendes, visszahúzódó fiúról van szó, aki nem hajt csak úgy rá bárkire.

Én lépnék a helyedben, tudom, nem könnyű, és nagy önbizalom és bátorság kell hozzá, de tény, hogy nem sokat veszthetsz, hacsak nem vagy őrülten szerelmes belé, amit azért nem hiszek.

Bátorság és önbizalom. :)

2013. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ja... és pontosan. Szemezz vele, az elég hatásos. :D

Semmiképp ne fordítsd el a fejed zavarodban, régen én is ezt csináltam, sosem mertem a fiú szemébe nézni, féltem, hogy meglátja a szememben az igazságot. :D És mosolyogj. Egy mosoly rengeteget ér.

2013. márc. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!