Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok vele?

Figyelt kérdés

2 hete megismerkedtem egy sráccal. Első randin mesélt az életéről,hogy gyerekkorában igazából senkinek nem kellett,a szülei eldobták. Aztán rátért egy elég fontos dologra.Bevallotta,hogy néha szokott füvezni. Mondta,hogyha kapcsolatban van,akkor ez nem jellemző,de mikor nincs senkije akkor bizony nem veti meg.

Nem szokásom ítélkezni senki felett,és abban is hiszek,hogy mindenki megérdemli a tiszta lapot meg az esélyt,de azért érdekel a ti véleményetek is! Ti megpróbálnátok vele a kapcsolatot,ha ezen kívül semmi gond nincs a sráccal? Tudom,lehet ez csak duma,hogy valakiért képes letenni,csak így egyedül nem látja értelmét. Messziről jött ember azt mond amit akar. De ez lehet annyira igaz is mint amennyire nem. Tehát ti mit tennétek a helyemben?

24N


2013. febr. 28. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy esélyt nézd nekem is volt ilyen párom aki füvezett még elöttem de miután összejöttünk nem tette mert tudta hogy nekem mennyire nem tetszik az egész . Szerintem ha nem mindennap füvezik és nincs totálisan ráállva akkor simán le is teszi érted.
2013. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első! Ő sem napi szinten csinálja szerencsére. És szét sincs csúszva,tehát túl durva nem lehet a dolog,mert voltak régebben olyan osztálytársaim,akik mint valami zombi jártak-keltek. Szóval ő azért nem ezen a szinten van.
2013. febr. 28. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:

hogy abban mi a hirertek, hogy valaki fuvezik, azt nem vagom


akkor bizonytalanodj el, ha kismacskakat aldoz holdfenynel

2013. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a fű az drog. Aminek a fogyasztása valljuk be, nem kéne,hogy ilyen természetes dolog legyen neked,vagy bárki másnak!
2013. febr. 28. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem füvezek, de sok embert ismerek, akik alkalmanként igen. Nem zombik, nem függők. Régen én is így gondolkodtam, mint te, de rájöttem, hogy attól, mert havonta egyszer elszív valaki egy füves cigit, még nem lesz agyatlan zombi.
2013. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


jomagam sosem probaltam a marihuanat de neked nem kellene tartanod attol aki fogyasztja, ugyanis a palinka karosabb, csak eppenseggel azt cool dolog inni es legalis

2013. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na igen,tudom,hogy havonta 2 szál füves cigi nem okoz akkora kárt,mint minden hétvégén segg részegre inni magunkat. Csak sajnos láttam,hova fajul,ha valaki elveszti az önkontrollt és túlzásba esik. Ezért nem tolerálom túlzottan sem az alkohol fogyasztást,sem a cigit,és hát a füves cigit és más drogokat még ennyire sem. De mint mondtam,nem ítélkezek,hisz a srácnak tényleg egy nagyon rossz gyermek és ifjú kora volt,így elfogadom,hogy ő ebbe menekül,mikor rájön a rosszkedv. Nyilván a szerelem is "drog" ha úgy vesszük,csak pozitív értelemben,és el tudom azt hinni,hogy erősebb a drog nyújtotta élvezetnél.

De köszönöm mindenkinek,aki válaszolt és válaszol,és mindenki felpontozok,mert mindenki értelmes,és hasznos hozzászólásokat produkált :)! ÉS remélem,jön még pár vélemény!

2013. febr. 28. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a füveseket, de ha nem viszi túlzásba, és egyébként oké, akkor szerintem próbáld meg, miért ne? Az is kérdés, hogy te mennyire tudod elfogadni.
2013. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem elfogadni így. De ha kéri,márpedig kérte,akkor segítek is neki leszokni! Azt hiszem,ha nem is alakul köztünk semmi sem,de sikerül letennie a cuccot,már megérte megismerkednünk.
2013. márc. 1. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van.
2013. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!