Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem bírom feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom feldolgozni, hogy a külső genetikai csúf adottságaim miatt sosem lehet barátnőm, hogy hozzám egy lány sem tud sosem vonzódni?

Figyelt kérdés

Azon ritka fiúk közé tartozom, akik nagyon taszítóak. Értem ez alatt, hogy alacsonyak, soványak, arcra is csúnyák, semmi vonzó nincs bennük. Míg egy mackós alkatú srác férfiasságot és erőt sugároz, így még ő is vonzóbb a magamfajtánál. Szóval összeségében minden fiú esélyesebb, mint az én fajtám.

Persze én vagyok a hibás meg az ősök, akiktől örököltem a rossz tulajdonságokat, ha jóképű-magas srác lennék már maguktól tapadnának rám a lányok és valószínűleg önbizalmam is lenne meg sikeres ember lennék az életeben meg boldog, de így csak folyton kigúnyolnak, elutasítanak a lányok, amit én megértek, de nagyon fáj közben meg. Már semmi erőm több lánynál próbálkozni, egyszerűen érzem, hogy úgyis elutasít az a lány is meg a másik is. Haverok próbálnak biztatni, hogy próbálkozzak, meg, hogy nem csak a külső számít, de valahogy nem ezt tapasztalom. Sőt, minél rendesebb valaki egy lányhoz, annál inkább visszaél vele vagy még inkább megbántja csak. Szóval még a kedvesség sem nyerő, ha azt egy külsőre nem vonzó fiú csinálja. Szégyen vagy sem, de eddig csak kislányoknak tetszettem, ilyen 13-15 éveseknek. Csak, én már idősebb vagyok és nem is tudnék mit kezdeni egy kislánnyal. Én valahogy mindig arra vágyom, hogy talán van valahol egy lány, aki így is el tud fogadni, tudna szeretni érdek nélkül és őszintén, de egyre kevesebb hitem van már, ahogy öregszem és telnek az évek sebesen.


2013. febr. 28. 22:21
1 2
 1/12 Pretty Ballerina ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=AqrsEAAboTo


Hallgasd meg ezt, aztán hagyd abba a nyafogást.

2013. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok.
2013. febr. 28. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem az a taszító, hogy ronda vagy, hanem, hogy ilyen borzalmasan sajnálod/sajnáltatod magad.

Jártam már igazán ronda pasival (genetikailag), szóval nekem nem kell bemutatni. De olyan kisugárzása volt, hogy a csúnya arca fel sem tűnt. Sóval ne sírjon a szád.


25/N

2013. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el WoW-ozni.
2013. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soványság ellen lehet tenni. Hajrá. Alacsony termet nem számít.

Csúnya arc: nekem egyféle arc a csúnya, aki torz. Sajnos találkoztam már ilyen férfival. Na ő aztán tényleg szerencsétlen. Gondold el, neked normális arckifejezésed van? Akkor nincs vele komoly probléma.

Fel a fejjel.

2013. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kéne elkeseredned. Vannak olyan emberek is akiknek ez nem számít. Engem például nem igazán érdekel a külső. Amiket felsoroltál, azok közül nem érdekel egy sem. Annyi a kitételem, hogy legyen ápolt. Ne járjon koszos, szakadt ruhákban, ne tocsogjon a haja a zsírtól, az arca ápolt legyen (pl: rendezett szemöldök, ami nem egy vízszintes vonal egybenőve stb..). A lényeg, hogy intelligens legyen és jó személyisége. Hidd el, egy lányt azért elijeszt ez a fajta önbizalomhiány, bizonytalanság.
2013. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy képet, jó minőségűt, amin jól látható vagy. Megmondom őszintén, de normálisan, min kéne változtatnod. Ha kikupálod magad, óriásit változhat a külsőd előnyödre. Nem adom ki a képet. Nem ígérem, hogy még ma válaszolok, mert mindjárt fekszem, nagyon fáradt vagyok.
2013. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az utolsóhoz, ugyanolyan kitételekkel.
2014. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 danger1985 válasza:
Én ugyanígy voltam sokáig mint te,de kiderült,h csak én hittem magamról,h csúnya vagyok.soványnak mindig sovány voltam,miután megtanultam elfogadni,solkal jobban éreztem magam a bőrömben,és ez a kisugárzásomon is érezhető volt.Aztám elkezdtem tetembe járni,figyelzem magamra mostmár nem vagyok sovány,hanem egy sportos srác,aki pont az ellentéte a kamasz önmagának:)Fiatal vagy,még tudsz változtatni,meríts erőt a kudarcaidból!sok sikert:)
2014. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!