Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatna egy fiú, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatna egy fiú, ha elvesztette a hitét a mai lányokban, ha a sok keserűség miatt már csak rossz dolgok, rossz emlékek jutnak eszébe először a lányokról és emiatt nem is szeret lányoknál kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
szilvas buktat, mert szeretem
2013. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gondol a rossz dolgokra, és élvezi az életet..
2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanuljon programozonak vagy gepeszmernöknek. Igy nem kell szembesülni többe ilyen megalazo helyzetekkel.
2013. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a lányoknak lesz rossz hanme a fiúnak. mert ő lesz örökre magányos és boldogtalan. Egyértelmű változtatni kell a gondolkodáson. megigérte neked bárki is előre hogy sosem elsz csalódásod? Hogy mindig minden jól fog alakulni? Mert ha igen akkor van csak okod számonkérni....

Mindnekit érnek csalódások de attól még tovább kell léni és esélyt adni a boldogságnak. ha mindenki ilyen bután gondolkodna aki csalódott (minden ember csalódott hidd el) akkor az emberiség nagy része egyedül élne. Ha nem csalódnál nem tudnád utána érteékelni a jót. A csalódások is kellenek ahhoz hogy azzá váljál aki késöbb leszel.

2013. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keressen pasit.
2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyedül lesz, amíg így áll hozzá.
2013. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen b*zi.

De most komolyan. AZ egész élet egy hatalmas csalódás, és negatív élmények sorozata.

Most akkor minden egyes kudarc után siránkozni kéne? Ha 50 melóhelyről utasítanak vissza, akkor nem adod be az 51-et?

Persze sírni könnyebb. Most szerinted érdekel valakit a nyomorod? Fáj az valakinek, hogy nem akarsz csajozni? Ki nem szarja le? LEgalább több jut nekem.

2013. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keep on trying. Próbálkozz. Annyi lány van a világon. Lehet, hogy eddig nem a megfelelőknél próbálkoztál :)

Én lány vagyok, és úgy vélem, valóban csalódást okozó, ahogy ma sok lány viselkedik, engem is elszomorít.

2013. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!