Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy internetes ismerkedésnél (MSN) lehtőséget sem kapok, egy második beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Nemrég beszélgettem msn-en egy számomra még ismeretlen csajjal. Ilyent eddig nem próbáltam és ezért nem értem, hogy mindenki ilyen bizalmatlan vagy csak épp pechem volt. Az eszmecsere során ez derült ki meg az, hogy azért van ez így, mert a csaj egy előző ilyennel befürdött. Meg amúgy is mindegy, mert mondhatunk bármit ami nem is igaz. Éppenséggel én is bizalmatlan vagyok, és ezt gondolom, hiszen ez természetes, de azért megadnám a lehetőséget egy második beszélgetésre, kamuznom meg amúgy sincs értelme, mert úgy is kiderűl, meg nekem is rosszul esne.
2008. jún. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az internetes imserkedés erről szól. Ha közös a szimpátia akkor majd újra beszéltek , ha nem annyira akkor tovább kell nézelődni. Mit vársz egy idegentől?
2008. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Igen, valóban nagyon sokan bizalmatlanok. Korábban magam is próbáltam a neten ismerkedni, mert szerintem nem ciki egyáltalán. De akik igazán szimpatikusnak találtam, azok mind nagyon távolságtartóak voltak...

Aztán nem sokkal utána megismerkedtem egy lánnyal, de nem a neten.


Nem adott lehetőséget második beszélgetésre - ne törődj vele. Sokan vannak még, akik nagyon szeretnének ismerkedni, beszélgetni! Fel a fejjel!

2008. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
messengeren ismerkedni kőkemény lúzerság, szerintem azért nem kapsz második esélyt , mert a beszélgető partnereid is kapásból rájönnek, hogy veled egy második beszélgetés is sok lenne
2008. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Netes ismerkedésnél gyakorlatilag az első beszélgetés után eldől, hogy szimpatikus-e az illető vagy sem. Ha szimpatikus, akkor még két-három beszélgetés és ha lehetséges, minél előbbi találkozás - neten úgyis mindenki azt mond, amit akar. Ha meg nem, akkor tovább kell keresgélni.

Te se add fel, lehet, hogy csak nem jó lányt fogtál ki. A tuti az, ha egyszerre három lánynak írsz, és miután sokan vannak, mindegyik beszélgetni akar majd. :D Csak aztán le kell redukálni az számot finoman egyre... :)

2008. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szia! :)

OK bunkó voltam, elismerem. Nem akartalak bántani.

Önzőségből vagy sem, így láttam jónak, ha nem beszélünk többet.

Kívánok neked minden szépet és jót! És higyj nekem, a netes ismerkedés nem sok jóra vezet. Nem sok értelme van.

2008. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem elég hamar lejön egy lánynak, hogy mit is akar a pasitól (ha egyátalán akar valamit). Szerintem ez nálunk valami megérzés :-) Szerintem csak nem a megfelelő lánnyal kezdtél msn-ezni. keress mást, biztos lesz valaik, aki nem fog lerázni. Úgy látszik, én szerencsés vagyok, mert mindig normális pasik találtak meg a neten :-)

2008. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így szoktam járni általában, de tavaly sikerült összehoznom egy fél éves távkapcsolatot.De aztán elmúltak az érzelmek nem írtunk egymásnak és vége lett. És én sem tudom h miért csinálják ezt, ha nem vok szimpi meg ne kérje el a címem.De nem is nagyon szoktam megadni, és így nem ér csalósás.
2008. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*csalódás, egy lány voltam.
2008. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,és további szép napot!
2008. jún. 9. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:

na azert alljunk meg nem csak a csajok ilyen kegyetlenek a netes ismerkedesnel hanem a pasik is!! szerintem errol szol az egesz.. bar vki igy ismeri meg a parjat es tartos kapcsi szuletik vki igy talal igaz baratra. En igy ismertem meg a pasim bar kemeny munka volt az illeto.. es talatam igaz baratra is. de tenyleg sok a bunko mind lanyban mind ferfiban is. Ne keseredj el, keresgess tovabb.. nem szabad tul nagy remenyt rakni bele es nem er csalodas ez a titka. kezeld egyszeruen az esetet, ha bejon klassz ha nem akkor sem dolt ossze a vilag. de azert ne tord ossze egy lany szivet.

Igaz nekunk noknek vhogy a megerzesink megsuugjak rogton h igen vagy nem. mig egy fiunak csak kesobb esik le. de vmikor mikor a pasinak kesobb leesik lehet h hibas dontest hoz elsore az egoja miatt... sok sikert..

2008. jún. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!