Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora előny ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora előny ismerkedésnél ha valamelyik "menőbb" (pl BME, BCE, ELTE) egyetemre jársz? 19/F

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt választ téged egy lány, akkor az a lány annyit is ér.
2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem ez alapján fognak választani, de pozitívum mindenképp. főleg talán a szülők könnyebben megbarátkoznak veled, könnyebben engedik el a lányukat. na persze nincs mindig így :(
2011. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ugyértettem sokkal jobb mintha nemlenne seiskolád se munkád
2011. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak.
2011. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig előny. Senki nem mondta,hogy ez alapján választana bárki párt, de magyarázza már el nekem valaki, hogy miért ne lenne előny az,ha egy srác foglalkozik a jövőjével és tanul? Nálam igenis pozitívum, akárcsak az, ha valaki dolgozik vagy munkát keres.
2011. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy nem ezalapján választanak, nem is ez a célom.

De azt nem tudtam, hogy "mekkora előnyt" jelent, ha ezt így meg lehet fogalmazni:).

2011. ápr. 17. 18:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos jelent valamiféle előnyt, de egyik egyetem se tesz valakit szebbé, vonzóbbá;)
2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
engem pontosan ezért hajtott el az egyik csaj!!! minden jól ment,elbeszégetűnk meg minden, én is tetszettem neki ő is nekem, aztán mikor feljött a suliról a szó, és mondtam neki hogy én nem járok egyetemre, hát ő másnap még a telefont sem vette fel!:s, és mástól tudtam meg hogy azért nem szeretne velem járni meg nincs diplomám:SS ez nekem nagyon rosszul esett nekem, de azóta már nem érdekel, előbb utóbb az olyan úgyis megfogja érdemelni a sorsát!!
2011. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Természetesen előny, de egy 20on éves vállalkozóval össze se lehet hasonlítani. Azokra úgy ragadnak a nők mint a szemét!!!
2011. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem számít. A lányokat csak a külső érdekli.
2011. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!