Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudod hogy érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy érez valamit irántad?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm akinek már régóta tetszek, ami nem is lenne baj , csak hogy, ő inkább az a pasi típus aki : egyszer talán megcsókolom vagy lefekszek vele. Alig volt normális kapcsolata. Sőt nem is tudok róla. Már kétszer mentünk el randizni, kávézgattunk,beszélgetünk, jókat nevettünk. Utána a séta alkalmával hazakísért és hihetetlenül sokat beszéltem , majd hirtele megcsókolt. Nem vettem komolyan a dolgot, de másnap kaptam tőle üzeneteket. Az utolsó randi alkalmával közvetleneb volt, átölelt stb. így sem hiszek nagyon neki.

Fiúk/ lányok egy ilyen férfi egyáltalán tud ilyen korban szerelmes lenni, úgy hogy még nem volt az? Fiúk mik azokaz egyértelműbb jelek amből tudom hogy enyém a fiú? :)

( én se voltam még szerelmes úgy igazán, mondhatjuk hogy olyan "életsítlust" folyatok mint ő csak én azért több mint 3 hónapot járok valakivel és nem 1-2 napot )

ő 18 éves én 21

előre is köszönöm

nem baj ha hülyeségeket írtok néhányan, én se veszem komolyan még ezt a dolgot..de szeretném :)



2013. márc. 1. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján modnom: Ne kezdj fiatalabb pasival. Eleve agyilag sokkal később érnek meg, mint a nők, te meg még fiatalabbal is akarsz kikezdeni :D Akármit mond, akárhogyan viselkedik, egy 18 éves fiú még nem áll készen komoly kapcsolatra, főleg úgy, ha a párja idősebb. Persze itt jöhetne hogy mennyien vannak együtt meg mittudomén, de ők sem fognak sokáig együtt maradni, vagy azért mert egykorúőak, és mind a kettő gyerek még, vagy azért mert az egyik fél az. :) Véleményem szerint tetszel a fiúnak, de szerintem komolyat ne várj
2013. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!