Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha eddig nem volt pasim, most meg buliban 2 fiú is rámkattant, de igazán egyik sem az "igazi". Most kezdjek el mindegyikkel randizni? Vagy...?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyiket sem érzed hozzád valónak, akkor hagyjad a francba mindkettőt. Ha mindenképpen randizni akarsz, akkor csak egy fiúval, ne kettővel:)
2008. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden buliban átlag 2-4 srác kattan az emberre. Nem kell mindet végigpróbálni, csak azt, amelyik szóba jöhet. :)
2008. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a tanácsokat, de akkor most megint pasi nélkül maradok??? :') :(
2008. jún. 8. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
sztem csak olyan taggal nyaljal ossze , aki minimum bejon...most azert, h meg nem volt pasid nem azt jelenti, h barkivel ossze kell nyaljal, csak h legyen egy vmilyen.,...varja' nyugodtan...nem maracc' le semmirol hidd el...;)
2008. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főleg ha tartos kapcsit keresel, ott nem naon fogsz találni(sztem)de te tod!

De ha akarsz akko inkább chatelj,vagy iwiw,myvip,meg sok más chates dolog!De ne ott!Mindenki megtalálja a saját társát, nincs csunya pasi/csaj!ugy h fel a fejjel!:)

2008. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg reálisan látjátok a dolgokat...:( ...be kell látnom, igaz. Már csak a za gond, h megadtam a telom, s az egyik mindig hívogat, de már nem akarom felvenni... mert a másik tetszik jobban:( milyen rossz, h tapasztalatlan vok, azt sem tom, h ilyenkor mit csináljak... én fősulizok, s ha úgy érzem, h nem azonos színvonalon vannak velem, akkor is hagyjam a 2. fiút??
2008. jún. 8. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
miert ne randizhatnal mind a kettovel???? Gondolod fiuk nem randiznak egyszerre ket v tobb lannyal?? hidd el a legtobb igen. Szerintem ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalasod. egy randi nem kotelez semmire. Nem hazassagot kotsz h elmesz egy randira.. nem is kell h az elso csok megessen. Es ha megesik akkor legalabb tudod h erzel e iranta vmit vagy teljesen kozombos. nem kell a vegletekig menni es vigyazz h ne is tortenjen meg. ha a srac ugy irnayitja a dolgokat h szeretne tovabb vinni akkor mond meg te meg nem akarod tul korai vagy megerti vagy nem. Ha nem erti meg evidens mire kellesz neki akkor meg nem eri meg a draga idodet pazarolni. jobb ha az elejen kdierul mint a vegen. DE legalabb eselyt adtal magadnak h megismered a sracot. es lehet ha megismered akkor bejonne neked. de ha mar igy allsz hozza akkor tenyleg egyedul maradsz. Viszont azert ne kezdj egy pasival sem komolyabbat mert epp neked nincsen es csak hogy legyen vkid mert igy a masikat nagyon megbanthatod es az nem szep dolog. Csak szep lassan probalgasd az eleted es hidd el el fog jonni. Lehet h pont ott van csak nem veszed eszre mert becsukod a kaput magad elott. Nekem is anyukam mindig azt mondta egyszerre tobb pasit kell szediteni h tudjam h melyik az igazi es azt akkor tudod mikor valojaban megismered. O is ugyanazt mondta nekem amit en most irok neked. En sem hittem ebben. sosem tettem azelott. a kulso vonzalom az egy dolog belulrol is passzolni kell. Pl a jelenlegi pasim, tudom h randizott velem meg masokkal is, mig megvilagosodtt a kicsi agyaban h megiscsak en. tudtam h levelezik mas lanyokkal is, probalgat dolgokat.. en errol tudtam es igyekeztem nem tudomast venni rola, ugy gondoltam ha kitarto vagyok es nem hisztis idovel beerik. erre en is tettem egy jo megoldast most eletemben eloszor en is tobb pasival randiztam... es tudod mit?? nem is olyan rossz, jobban kiderul mit is akarok valojaban. azonban nem engedem h a dolgok kozelebb keruljenek. es tudod mit igy nem is volt lelkiismeret furdalasom. van koztuk olyan akivel baratok lettunk es mindent megbeszelunk. es lam a vegen megis egymasra talaltunk a pasimmal. mert rajottunk bizonyos dolgokra de vmikor csak akkor jossz ra ha hasonlitgatsz. tudom nem szep dolog. de ez van... nincs ertelme nyuglodni vkivel evekig es elhinni h a nagy szerelem majd osszetorni mert nem is voltunk egymashoz valoak. ez a szep a randizasban megismered a masik egyen szemelyiseget es kiformalodik benned h kit is keresel valojaban. mindig jarj nyitott szemmel es sosem csukd be az ajtot magad elott. Lehet h nem ez a ketto az igazi na es??? de ha varsz a feher hercegre akkor csak egesz eletedben varni fogod. Remelem segitettem.
2008. jún. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


nagyon szépen köszönöm, h még hajnalban is:)) idődet, energiádat nem sajnálva írtál. Nagyon örülök, h ezeket írtad, tényleg elgondolkoztató, és tanulságos.Meg jó hallani egy tapasztalt ember véleményét is. Igazából én is úgy vagyok, h eddig nem adtam meg a számom annak, aki nem volt annyira hű de szimpi, de most meg egy este kettőnek is is :) ... azóta beszéltünk telefonon, s úgy érzem, h az egyiktől nem is akarok igazán már semmit :( ...tudom, h ez nem szép dolog...a másikkal meg még nem találkoztunk, mert hazautaztam, fde ha visszamegyek, akkor remélem még nem felejtett el, s találkozunk.

Tényleg igaz, h próbálgatni kell, mert nem hiszem, h ő lenne majd az igazi nagy őő, de ha nem is ismerkedem, akkor meg honnét fogom tudni, h kit is akarok... de azért köszi, h mondtad, ne legyen lelkifurdalásom:)))


Mégegyszer köszönöm a válaszod, s nektek meg sok-sok boldog percet:)!!!

2008. jún. 10. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!