Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van a buszon egy aranyos csaj.Néha szemeztem vele (ez pár héten keresztül), egyszer odajött és megkérdezte hogy leülhet-e mellém,én mondta hogy persze. Körülbelül 5-10 percig nagy csöndben ültünk néha ránéztem meg ő is, aztán megkérdezte hogy hol szállok le válaszoltam aztán hogy melyik suliba járok arra is és így tovább...

Aztán amikor leszálltam és vissza néztem rá mosolygott :)

(ő 14 én 15 éves vagyok)

Szerintetek bejövök neki?



2013. márc. 1. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges:) legközelebb te legyél tökös..
2013. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem igy lenne nem próbálkozott volna, elég gáz hogy ennyire passziv voltál. Elég mulya voltál már bocs. legközelebb tedd jüvá. Te menj oda hozzá és kezdeményezz beszélgetést.
2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a probléma nálam hogy nem vagyok annyira magabiztos és az ilyen szituk zavarba hoznak :S
2013. márc. 1. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell zavarba gyünni:D
2013. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű ezt csak úgy csinálni hogy ne légy zavarba hogyha egyszerűen ilyen vagyok de próbálok változtatni. Bár már eldöntöttem hogy legközelebb bemutatkozok neki, megkérdezem az ő nevét is...
2013. márc. 1. 23:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztán a többi meg jön magától...
2013. márc. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!