Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam moziba vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam moziba vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 20 éves, és szeretnék találkozni vele, meg minden. Multkor egy bulin csokolóztunk, de nem keresett azóta meg semmi, de nem tudom miért. Szerintetek elhívjam valahova, vagy gáz ha egy csaj hív el egy pasit? Lehet h azt mondja h nem és akkor meg tök gáz lesz az egész. Szerintetek mi legyen? 17/L
2009. szept. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd nyugodtan, ha nem megy neki lesz gáz hogy kihagyja.
2009. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) de az a baj, hogy csak msn-en tudok vele beszélni,d e egyszerűen nem tudok írni neki. Nem tudom hol kezdjem meg hogy miről beszélgessek vele és hogy hogy hozzam fel témának:S
2009. szept. 11. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Multkor egy bulin csokolóztunk, de nem keresett azóta meg semmi, de nem tudom miért."


Nem akarok pesszimista lenni, de nem tudom, hogy ezek után van-e értelme elhívnod.

2009. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán kezdjél el vele beszélgetni. Végülis nem értek egyet a másodikkal, mert a pasi se tudhatja hogy te akarod e folytatni. Mizu? Hogy van? Milyen volt a napja? Mesélj neki a saját dolgaidról. Mit szeret csinálni szabadidejében? stb.
2009. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Igen én is gondolkoztam, hogy csak azért nem keresett mert legutóbb egy kicsit rossz kedvem volt, és szerintem elég elutasító lehettem:)
2009. szept. 11. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne moziba hivd mert az elléggé lejárt szokás sztem első randizáshoz..:S meg az olyan randis hely/volt...és ha nem lenne belőle semmi akkor meg égnél.
2009. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, csak azért gondoltam, mert egyébként is szeretnék menni moziba, csak nincsennek barátaim és egyedül nem akarok menni. Szerinted akkor hova tudnám elhívni úgy, hogy ne legyen olyan randigyanus?
2009. szept. 11. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem ha nem keresett akk valsz nem akar semmit...

de ha elhívod, attól ne félj h mi lesz ha nemet mond, nem fog összedőlni a világ & nem lesz égő, max 1 percig, nyugi.

2009. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszi mégegyszer a tanácsokat:D
2009. szept. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!