Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bepróbálkozzam nála? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzam nála? Nagyon tetszik, de kicsit "furcsa" lenne?

Figyelt kérdés

Ő tavaly diplomázott, és benn maradt az egyetemen (TTK), egyelőre még nem igazán csinál semmit, gyakorlatokat tart...

Nekem ez a másoddiplomám, de nappalin végzem, egészen véletlenül nem nála vettem fel a gyakomat. :( Na, mindegy, lényeg, hogy nagyon tetszik a lány, tényleg jól néz ki, és amennyire meg tudom ítélni az öltözködéséből, normálisnak tűnik, de ritkán látom, ő meg azt sem tudja, hogy a világon vagyok. A facebook szerint van barátja: egy kövér, csúnya, ronda szemüveges alak, tényleg nem egy szép látvány egy ilyen gyönyörű lány mellett... hú!

Az a kérdésem, hogy valahogy (hogy??) próbáljak meg a "tanárnéni" közelébe férkőzni úgy, hogy tök ismeretlenek vagyunk egymásnak, neki van barátja, és gyakorlatilag a "felettesem" (ő tanár, én meg diák vagyok még akkor is, ha 5 évvel idősebb vagyok nála és nem tanít...). Tényleg szeretnék vele megismerkedni, és idővel ha lehet, meghódítani és magamba bolondítani.


2013. márc. 2. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szar alak vagy!
2013. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugye, nem azt akarod mondani, hogy azért vagyok sz.ar alak, mert "bele akarok rondítani" egy kapcsolatba? Egy stabil, normálisan működő kapcsolat nem fog szétmenni semmilyen 3. fiú vagy lány miatt. Ha mégis, akkor az a kapcsolat nem volt stabil, nem működött jól.
2013. márc. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!