Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne megkozeliteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megkozeliteni egy sracot?

Figyelt kérdés

21 vagyok, 2 napja elvittem az autot h tegyenek uj lampat stb. Es megtetszett nagyon az autoszerelo. Egy fiatal, aranyos srac, ahogy lattam picit szegyelos is.

De nem tudom, hogy kozelithetnem meg. En szeretem ha bejovok egy sracnak h o lepjen eloszor, szoval nem igazan hivnam ki en eloszor randira v hasonlo. Az ugy hangzana h mar ketsegbeesett vagyok. Pedig nem, csak nagyon megtetszett. :)

Sokat mosolygott meg minden, de nem tudom hogy csinaljam, hogy figyeljen fel ram. Valami tipp?:)


2009. szept. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy el akarod vinni egy Ferrari találkozóra :-D
2009. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egy gyorsulási versenyre.Olyan rendes volt,hogy meghívod,mert a barátnődnek vetted,hogy majd ketten elmentek de meggondolta magát.
2009. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze ezt teljesen véletlennek és ártatlannak állítod be :-D
2009. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami műszaki hibát kéne behozni a képbe, de úgy hogy ne legyen, csak mintha lenne. Kitalálsz valamit pl. nem úgy megy az autó ahogy kellene, kihívnád a srácot hogy szeretnél vele beszélni, és megkérnéd hogy ő nézze meg mi lehet mert olyan megbízhatónak látod, a kollégáival sincs bajod, de örülnél ha ő nézné meg. Ha megnézi, akkor visszajönnél műszak után vagy összefutnátok valahol, akár már telszám is belefér ilyen indokkal. Mit szólsz ehhez?
2009. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem egyszerűen csak próbálj meg vele beszélgetni és éresztesd vele,hogy kedveled a társaságát ez nagy önbizalmat fog neki adni.

És lehet .hogy ő fog téged randira hívni.

2009. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki, hogy vannak még bizonyos alkatrészek, amik némi kenőanyagot, meg olajozást igényelnének, egyben az ő szakértő kezeit!:)


Mosolygj rá Te is sokat, keresd a tekintetét, szemezzetek, meg próbáld szugerálni, hogy odalépjen hozzád. Sok szerencsét!

2009. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi..valamit majd megprobalok:)
2009. szept. 12. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!