Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a jó hobbi (ami felkelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó hobbi (ami felkelti a másik fél érdeklődését)?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam ilyen kérdést, remélem mostanában nem volt. Szóval első randin mi lehet az ami elég különös, hogy felhíja a figyelmet? Mind két fél oldaláról tehát jöhet csaj/srác hobbi (csak irjátok oda).

Azért ilyen "nyáron szörfözök 2-3 hetet horvátban"-nál valami kicsit gyakoribb érdekelne. Illetve nem akarok megsérteni senkit de pl a bélyeggyűjtés (persze van olyan aki számára ez különös) szerintem a napjainkban nem éppen az :(



2013. márc. 3. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
én pl gitározok, kosarazok és úszok
2013. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Deák Ferencek számolgatása otthon
2013. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem azért kell a hobbi hogy felkeltsd más érdeklődését ez még nem jutott eszedbe ?
2013. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani, a hobbit nem másik ember miatt "végzed", hanem magadért. Szóval ez így baromság.
2013. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha srác vagy, és gitározol, azzal a csajoknál nagyon be tudsz vágódni :):)
2013. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as:


Ezzel tisztában vagyok, de pl elég sokan vannak (pl én is), hogy nincs hobbija és nem is tudja mit kellene kezdeni a szabadidővel, aztán akkor már olyan ami kellemes és "hasznos" is.

2013. márc. 3. 19:02
 7/9 Ivan Iljics ***** válasza:

Én búvárkodok, barkácsolok és programozok. Rendkívül népszerű is vagyok.


A hobbi az olyan szabadidős tevékenység amit azért végzel hogy jól érezd magad. A hobbi azért imponál egy lánynak mert hasonló az érdeklődési köre.

2013. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hobbid az, amit szeretsz csinálni. Nem pedig az, amivel csajozol (ha a kettő esetleg fedi egymást, akkor jó neked).


Én pl. papírmakettezem, mert élvezem. Érdekes is, mert meg lehet mutatni az eredményt, ami általában elég impozáns.

De simán el tudom képzelni, hogy valaki az első makett felénél sikítófrászban törne ki.

2013. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én testépítek és animézek, próbáld ki :P
2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!