Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba. Hogy mondjam el neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba. Az osztálytársam. Ő falusi, nem egy helyen lakunk (kocsical 20perc) Nagyon jóba vagyunk. Minden nap beszélünk. Hétvégén is fél nap egymással beszélünk facebookon. Több programot is csinálunk két másik emberrel együtt. (pl. Kori...) Az utóbbi időben többet érzek iránta.

Több helyre is elmegyek vele, ha mondja, hogy megy, és amit nem szeretek, ha akarja akkor a kedvéért oda is elmegyek. Ma írt egy gondolatot üziben, hogy akibe szerelmesek vagyunk, annak több dolgot megcsinálunk, stb... Szerinretek ezzel utalt valamire?

Ő is szerelmes lehet belém? Hogy, mikor, hol mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé? (ő is, én is 15 évesek vagyunk). Esetkeg hova hívjam el? És hogyan?

Előre is köszönöm a válaszokat.

15/F



2013. márc. 3. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos, lehet ez a nagy együttlét összehoz titeket. Vidd el egy olyan helyre, ahol kettesben lehettek, és nem hangos, hogy nyugodtan beszélhessetek, és ott elmondhatod neki, hogy nagyon jól érzed vele magad mostanában, kedveled a társaságát és szeretnéd ha több lenne köztetek. Helyre én kávézót vagy hasonló helyet ajánlanék, sok sikert :)
2013. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ;)
2013. márc. 4. 06:08
 3/9 anonim válasza:
Szerintem is el kellene hivd valahova, mert az ilyen dolgokat eloben kell megbeszelni nem facebookon vagy telefonon. Ha kettesben vagytok beszeljetek akar mirol es amikor mar nem jut az eszedbe semmi fogd meg a kezet :). Legyel minel oszintebb es nezz melyen a szemebe. Remelem segitettem :) Es ne felj!!! Ha mar elmondtad neki es igent mond johet a csok... de ha netan nemet akkor kerde meg h legyetek tovabbra is baratok. Sok sikert! :)
2013. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Várok még ötleteket. És szerintetek hova vigyem el? (nem kávézik 1ikünk sem) És hogy hívjam el (nem Soproni, és nem akarom azt éreztetni vele, hogy berángatom Soprobna).
2013. márc. 4. 20:34
 5/9 I am God ***** válasza:
Semmiképpen sem online. Üljetek be egy teára valahova, és kérdezz rá egyszerüen, hogy mit értett azalatt, hogy "akibe szerelmesek vagyunk annak több mindent megteszünk". Ha elmondja, hogy mire gondolt akkor célegyenes, ha meg fél elmondani, azt érezni fogod. Ha totál közömbös akkor esetleg nem úgy értette...Próba cseresznye, sok sikert, és írjad meg mi volt
2013. márc. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kisvirág0724 válasza:
Na, hogy sikerült?
2013. márc. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég jól sikerült :)
2013. márc. 21. 07:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő is ugyan azt mondta mint én. Meg még azt mondta, hogy egyenlőre nem nevezné úgy, hogy járunk. Majd minden jön, ahogy jönnie jell :)
2013. márc. 21. 08:06
 9/9 anonim válasza:
Te mázlista! :)
2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!