Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kell ez a srác! Azt szeretném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ez a srác! Azt szeretném, ha a csomó csaj közül, akik körülötte vannak, engem választana. Hogy érjem el? Tényleg nagyon fontos ő nekem!

Figyelt kérdés

Jártunk is, de csak viszonylag rövid ideig.. olyan ostoba indokkal szakított, hogy nem illünk össze. Hiszen meg se ismert még rendesen!!

Tudom, hogy tetszem neki és szépnek tart, de ez még közel sem elég.. mit tudnék tenni, hogy közelebb kerüljek hozzá újra? Szerintem benne is meglenne a hajlandóság..

Nagyon fontos nekem a dolog, szóval szeretném ha normális tanácsokat kaphatnék :( :$

Köszönöm szépen előre is!!!

16L


2010. márc. 14. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Add önmagad:) és akkor téged fog választani..beszélj vele minnél többet ha tudsz..ha másnak fogod mutatni magad és netán téged választana akkor meg azért lenne vége mert nem azt mutattad aki előtte voltál,de viszont ha magadat adod akkor megint beléd szerethet:) ha ő nem változott meg belsőleg..:)remélem értedés tudtam segíteni..
2010. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz az előző komment, de...ha egyszer már dobott eleve rosszul kezdődne a következő. Az is lehet, hogy más kellett neki, és nem akart annyira megbántani, így egy ilyen kifogást keresett, mint, hogy nem illetek össze. Az, hogy úgy érzed szépnek tart, az inkább csak azt jelenti, hogy van önbizalmad; mert, mint kiderült, eléggé népszerű, és fontos neki, hogy a barátnője igencsak szép legyen. Már bocsi... Ha meg lenne benne a hajlandóság, miért dobott ki? Erre még nem gondoltál?:/

Bocsi.

2010. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hol laksz, ha nem akarod elárulni akkor csakmegyét írj, mert van egy ismerősöm aki ilyen cipőben járt, lehet tok segíteni:D
2010. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h az lennék akire gondolsz..:D Győr-Moson-Sopron megye egyébként.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2010. márc. 14. 21:38
 5/5 A kérdező kommentje:
hoppá félreolvastam :D mindegy, a megye az amit írtam :)
2010. márc. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!