Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet olyan srácnak barátnöje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan srácnak barátnöje, aki lusta, nem néz ki jól, csóró, alacsony, munkanélküli és még csak nem is jó társaság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 19:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
És egy ilyenbe mit szeressen egy nő?
2013. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok és már lehetett volna párszor. De magamnak csesztem el. Ebből következtess!
2013. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak az se lesz különb.
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyi önbizalma van, akkor nem.
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Naj jah.

Az első nagyon jól leírta az indokot miért nem lesz ilyennek nője.

2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Az egyetlen probléma a "nem is jó társaság"...
2013. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
akkor nekem miért volt már 3 barátnőm meg alkalmi kapcsoaltaim is? Ja és teljesen vállalható, normális fiatal, vékony, nöies arcú lányokat képzeljetek el, normális családtagjaik, barátaik.
2013. márc. 4. 19:43
 8/35 anonim ***** válasza:
hát ez elég rossz reklám volt :D szerintem ezek nem kizáró okok, magas lányoknál max az, hogy alacsony vagy, de ennyi önbizalommal ne számíts sokra. honnan tudod, hogy nem vagy jó társaság? vagy mit értesz alatta? ez lehet az egyetlen tényleg kizáró ok...
2013. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy nem vagyok jó társaság, mert általába csak kussolok ismeretlen emberek közt mint egy kuka nem kezdeményezek beszélgetéseket, ha megszolitanak akkor meg hamar elhal a beszélgetés. Általában irreveláns sztorikat szoktam eldarálni, de ez nem viszi elörébb a beszélgetéseket.
2013. márc. 4. 19:47
 10/35 anonim ***** válasza:
Lehet, de elvárásaid ne legyenek.
2013. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!