Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gúnyolják ki sokan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolják ki sokan az alacsony, vékony fiúkat?

Figyelt kérdés
Itt már elkezdtek megjelenni a kérdsek, amelyekből egyértelmű, hogy akérdező le akarja járatni az alacsony, vékony fiúkat, tudván, hogy ők nem vonzóak a lányok számára, ami érthető is, de ettől még nem kéne gúnyolódni, viccelődni velük, mert ők is ugyanúgy érző lények, még, ha sokan ezt észre sem veszik.

2013. márc. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert más szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem. Ezért. Az emberek azért piszkálódnak, gúnyolódnak, témától függetlenül, mert addig sem kell önmaguk bajaival foglalkozniuk. Ennyi.


"ők nem vonzóak a lányok számára, ami érthető is..."

Ugyan már. Ezek szerint én egy másik dimenzióban létezem vagy nem létezem? Nem azt állítom, hogy sorszámot kell húzniuk a lányoknak, de mondták már néhányan, hogy bejövök nekik és tudtam flörtölgetni így is, alacsonyan és vékonyan. :DDD LOL!

2013. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem helyes az arca, az lehet az oka.
2013. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt fel, a társadalom mindenkit kigúnyol. A "felfújt izmú" pasikat, a "kövér, undorító" nőket, a vékony "fogpiszkáló" nőket, a "nőietlen, túl izmos" lányokat, a "ronda" pasikat, a "ribanckodós", aktív szexuális életet élő nőket, a "fap.na" nőket, akik nem élnek szexuális életet, a pasikat, akik "töketlenek", a pasikat, akik "kövérek", akik "kockák". Szóval próbálj meg nem összetörni a rád nehezedő súly alatt jó, mert MINDENKIT kritizál valaki valami miatt. Hadd ne sajnáljalak már.
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Itt már elkezdtek megjelenni a kérdsek, amelyekből egyértelmű, hogy akérdező le akarja járatni az alacsony, vékony fiúkat, "

Az ilyen fiúk meg csupa olyan kérdést írnak ki, amivel az egész(!) női nemet akarják lejáratni. Hogy felszínesek, csak a magasak, izmosak kellenek nekik, és fújhatnám reggelig, mert átlag napi három ilyen kérdést írnak ki ezek a fiúk. Semmi köze a magasságotokhoz az, hogy kigúnyolnak. Az állandó önsajnáltatás, siránkozás, fröcsögés miatt gúnyolnak...

2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:07 nek igaza van :D Én speciel magas vagyok, vékony, de azért izmos egy kicsit, meg elméletben jóképű is( nem egóból) de mégis kigúnyolnak, mert raccsolok. :(
2013. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem gúnyolok ki senkit, de a rinyálás már fárasztó.
2013. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!