Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiú társaim, ti is úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú társaim, ti is úgy érzitek, akárhányszor is rátok ír egy lány facebookon és nyomul, hogy csak azért épp titeket válaszott, mert nem kellett a fiúknak és ti vagytok a vígaszdíj, ez olyna megalázó nem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem csak azért nyomulnak rám a csúnyácska vagy átlagos lányok, mert nem kellettek a fiúknak és mivel én mindnekivel kedves vagyok és szeretek ismerkedni, így úgy vannak vele, hogy majd énb iztos járok velük, ha már más fiúnál nem volt sikerük. Csak így ezzel csak azt éreztetik velem, hogy én nem vagyok helyes fiú és csak egy tartalék srác vagyok, aki majd biztos jár mindenféle lánnyal. Érdekes, hogy szép lányok sosem írnak rám, vajon miért? Mert ők bárkit megkaphatnak és nem fognak tartalék nem helyes fiúkra nyomulni csak a leghelyesebb srácokra írnak rá gondolom én.

2013. márc. 5. 16:46
1 2
 1/14 fospuska ***** válasza:
jól látod.
2013. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

és ez a fiúkra nem igaz?:)

csak mert én lány vagyok és ugyan ezt gondolom, csak pont fordítva:)

2013. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nincs Facebookom.
2013. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól látod. Ez van, kereshetnél egy okosabbat (ha van) és azt kikupálhatnád, így a későbbiekben majd irigykedni fognak rá. Elég sok esetben javítható a kinézet, neked kell eldöntened hogy teljesen felejtős-e. (haj, ruha, smink nem döntő egyáltalán, ha hülye, az súlyosabb probléma)
2013. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg elvileg jól nézek ki és nem írnak rám átlagos kinézetű lányok, pedig pont olyan kéne. Akkor meg, örülj neki és járjál valamelyikkel és ne törd a fejed hülyeségeken :D
2013. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg hát ne legyen dagadt, álmodni se merj róla hogy miattad ezen változtat, ahhoz önmagának kell döntenie. És mivel ez általában nehéz folyamat, így gyakran lustaság győz.
2013. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok, ugyhogy nem olvastam el a kérdést. u mad?
2013. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ulsz otthon a seggeden, szart se csinalsz, a nok nyomulnak rad, es meg igy is kepes vagy sirankozni.

Ez a noknel is baromira tud idegesiteni, de annak legalabb evezredes hagyomanya van, te meg meg 20 eve sem letezel.

2013. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és jóképű vagyok, meg jó az alakom, mégse írogatnak. Mondjuk pont leszarom, nem ott élem az életem.
2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
rossz mindset, he. FOGD FEL IGEN IS BEJÖSSZ NEKI, ÉRTED?!
2013. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!