Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a focisták bunkók, hűtlenek és ne járjak velük?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt hallom, hogy bunkók, hűtlenek és csak magukkal foglalkoznak. Az én sulimban csak a focista fiúk a helyesek :( . Vélemény? Tapasztalat?

2013. márc. 5. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akkor ilyen alapon földművesekkel se járj, mert őket is mindenki tahónak nézi...
2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
tehetségtelenek is
2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ez általában így is van :DD (nem)
2013. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen és ahogy az általánosítás tartja minden meccs után egymással dugnak az öltözőben!
2013. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
jaja esténként felugrik álmából és fejbe rúg mert azt hiszi meccsen van vigyázni kell velük
2013. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van közöttük mindenféle, ilyen is-olyan is.


Tök korrekt vagyok hogy ezt mondom, mert én eddig focistából csak ostoba, bunkókkal találkoztam :D

2013. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ktk312 ***** válasza:

IGen ez így van, minthogy a magad fajta nők mind hülyék ;)

Ha ez nem így van akkor logikázd ki a focistákat is...


Elképesztő mikre nem gondolnak az emberek...

2013. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek vérbeli focistát, többet is. Van aki egyébként művelt és okos, van hülye változat is. De van közös tulajdonság bennük, mégpedig hogy egyikükben sincs sok tisztelet a lányok felé. Az egyik elég sokat csalta álszent barátnőit (mert hát szép, menő és sportos ugye, elég sok mindent lenyelnek emiatt, szinte megéri). A másik szintén, bár ő róla konkrétan ilyet nem tudok, az biztos hogy szeretettel még nem nézett lányra soha. Amúgy tud csajozni, nem is erőlteti magát.

És van más példa is, szintén beképzelt és páva (nem ruhában, hanem viselkedésben, állandóan verte a nyálát amíg ismertem)

Ezek a tapasztalataim, aztán lehet, hogy vannak másmilyenek is. De valamiért fölösleges azokon agyalni, mert ahogy látom - "Az én sulimban csak a focista fiúk a helyesek :(" - értékrended alapján téged még biztosan ki fognak használni páran. Esetleg ha már kimenőzted magad az alfahímekkel majd érdekelni fog szociális és szellemi téren is a férfi, addig mindegy, hogy a "focistákat" veszed-e figyelembe.

2013. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a sulidban, ahogy te mondod csak ők a helyesek, akkor valószínűleg a többi csaj is rájuk hajt, ami miatt megnőhet az önbizalmuk, de attól még találhatsz olyat köztük, aki jófej és hűséges.
2013. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ájszíjú ***** válasza:
Mi az h tehetsegtelenek?? Torghelle a vilag egyik legjobb csataranak szamit. Hazai bajnoksagunk pedig vilagszinvonalu. Pl Siofoknak (kieso helyen all) nem kellett egy jatekos helyette a Dortmundba ment (nemet bajnoksag 1.) Ebbol is latszik milyen eros bajnoksag is ez kerem szepen
2013. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!