Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a focisták bunkók, hűtlenek és ne járjak velük?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt hallom, hogy bunkók, hűtlenek és csak magukkal foglalkoznak. Az én sulimban csak a focista fiúk a helyesek :( . Vélemény? Tapasztalat?

2013. márc. 5. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, a focisták rosszak, állj át a sötét oldalra, együtt mi lehetünk a legjobb vízilabdások!
2013. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de lehet hogy több az ilyen mint a normális. Az én baráti társaságomban van egy focista srác 26 éves és 10 éve vannak együtt a barátnőjével. A srác nagyon jól néz ki viszont egy nagyon halkszavú csendes megfigyelő típus, amgától nem is szól hozzá soha semmihez csak ha kkérdezik. Nem az a tipikus nagymenő focista típus.
2013. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Huh...szerintem is van köztük ilyen is és olyan is.

Én már jártam vízilabdássak, gyúróssal, focistával és még bmx-essel is szóval bátran állíthatom, hogy nem ezektől függ. Megjegyzem, hogy a focista exem talán a legrendesebb velem a szakításunk óta is, pedig nem is voltunk együtt sokáig.De mint mondtam nem ettől függ szerintem.:)

2013. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó szerintem hobbifocistáról beszél :) Ami nem mérvadó, mert a kérdező korában értelmezett focista a karrieristákat jelenti. Tehát átlagnál jóval több meccset néz, vitatkozik róluk, feszeng a meccsek eredményeiért és úgy gyakorolja hogy életéhez erősen kapcsolódik. Most ha én kijárok focizni kosár helyett és elmegyek hétvégén sörözni a meccs előtt attól még nem vagyok focista.
2013. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ivilicious ***** válasza:

nekem a pasik 70%-a, akikkel voltam, focista volt,v. vmilyen sportoló,de ink focisták.

nem direkt, így jött össze, egyikkel sem volt szerencsém,buta volt mind, és szex közben is mindig sír a szájuk,h görcsöl a lábuk,mert sokat edzettek...láma mind. régebben volt lehetőségem dzsuzsákkal is (hozzá teszem, nem tetszik,csak trófea) ,és nagyon egy állat ,puhap.csű...és a legtöbb. biztos van kivétel, én nem találkoztam még olyannal :D vagy csak bennem van a hiba

2013. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

több focista sráccal jártam, az nem biztos hogy mind bunkók, de el vannak szállva maguktól, erre kell figyelni

viszont az ágyban nagyon jók :DD

2013. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért jók benne mert sok ilyen gondolkodású lány kitrainingelte őt mire sorszámot kaptál. Most biztosan dögöljek meg hogy ezt mondom, de az összes válasz is erre utal a tapasztalatokkal. Kár hogy egyúttal a beértékelésük is megugrik emiatt, mikor nem is érdemelték ki semmilyen téren, ugyanolyan cicafiúk attól még (szintén tapasztalat).
2013. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!