Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék újra megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra megbízni a lányokban, újra hinni, hogy vannak rendes, barátnőnek való lányok még manapság?

Figyelt kérdés
Amióta egy tipikus rendes lány csúnyán megbántott és elhagyott egy pénzes, jóképű gyerekért, azóta úgy érzem nincsenek már rendes lányok, minden lánnnyal szemben előítéleteim vannak és már nem tudok egyikben sem megbízni. Távolságtartó vagyok a lányokkal szemben. Nem tudom már elhinni, hogy vannak rendes lányok. Valahogy csak a rosszat látom a lányokban már. Az alány maga volt a tökély külsőre és jellemre is, erre fel kiderült, hogy csak egy álszent csaj volt, aki játszotta magát, közben meg egyáltalán nem olyan jó kislány, mint ahogy mutatta magát. Ezek után már nem is hiszek benne, hogy létezik olyna lány, amilyet én keresek jellemre, na meg külsőre is jó lenne, ha tudnék vonzódni hozzá. Igaz egy ideje emiatt már a szép lányokat kerülöm, mivel ő is szép lány volt és talán emiatt is nyomulok nekem nem tetsző lányokra, igaz bennük is csak csalódtam mostanság, szóval már ez is csak azt erősítette benne, hogy nem létezik olyna lány, aki nekem megfelelne, túl sokat ártottak már nekem a lányok, nem is nagyon van kedvem már ismerkedni sem, de most is több lány nyomul rám, nem igazán tudom hogy koptassan le őket, meg amúgy is van egy érzésem, hogy túl ronda vagyok én a szép lányokhoz, talán ez is amiatt alakult ki, hogy egy jobb képű gyerekért hagyott el az alány. Olyan rossz ez így, mert közben meg vágyom egy társa, jól esne megölelni valakit meg szeretni valakivel egymást, de közben meg ott vannak a félelmeim és bizalmatlanságiam a lányok felé. Ráadásul annyi felszíns, buta lányt is kifogtam mostanság, hogy ez is csak el vette a kedvem az ismerkedéstől meg a kezdeményezésektől. :|
2013. márc. 5. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
már megint az általánosítás...
2013. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el ezt a sok fas.zságot ami leírtál ;)
2013. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...már végig se olvasom.....
2013. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy elfelejted a picsogást, 1x megszívtad van ilyen (tudom miről beszélek). Éld az életed, ismerkedj és ne agyalj ennyit.
2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem te arra alapozod, hogy valaki rendes lány, vagy nem az, hogy mennyire nyitott, meg mekkora önbizalma van. Pedig nem attól függ. A nagyon szexisen viselkedő csajok között is vannak rendesek, és a csendesebbek között is aljasak, kétszínűek.
2013. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!