Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem fog megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem fog megbízni bennem soha?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal és váltottunk pár smst is amik elég sok sexuális tartalommal bírtak, de igazából sosem vettem komolyan őt. Aztán most végre találkoztam egy sráccal aki nagyon aranyos és tetszik. Jól ki is jöttünk egymással, mindaddig amíg véletlenül meglátott egy kis részletet a fent említett üzenetekből. Nem szólt róla semmit. Együtt töltöttük a szombat estét és azután nem keresett, ha írtam neki akkor harapófogóval kellett kiszedni belőle mindent. Arra gondoltam biztosan nem is tetszem neki vagy talált mást. Aztán rákérdeztem mi a baj. És elmondta hogy látta ezt az üzenetet. És tuti takargatni valóm volt azért kaptam ki a telefont a kezéből, mikor megláttam hogy azt nézegeti.

Az üzenet a sráctól arról szólt hogy lefeküdne velem és kicsit részletezte mit csinálna én pedig erre úgy válaszoltam abszulút semmi érdeklődéssel hogy én nem dugnám meg magam.

Nem tudom mit tegyek. Azt mondja nem utál és hogy majd fogjuk látni egymást ha ráér. Felajánlottam neki h elmegyek ma hozzá hogy beszéljük meg de azt mondta nem ér rá. Nem ír nekem vissza, nem válaszol. Bocsánatot kértem, elmagyaráztam, de azt hiszi más srácokkal beszélgetek a sexről meg arról hogy miket csinálnánk egymással, de ez nem így van. Semmi takargatni valóm nem volt a telefonban csak reflexből kivettem a kezéből, amiből azt szürte le hogy takargatok valamit.


Segítsetek mit tegyek még hogy ne gondolja azt rólam amit...


2012. júl. 25. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha még együtt sem vagytok, de már féltékeny, mégis mit vársz tőle? :D én tuti nem foglalkoznék vele.
2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. Én is féltékeny típus vagyok és tuti ki is tudok vele akasztani másokat, de ezt én sem csinálnám, mármint pár hét után. Kérdeztem mi lett volna ha én olvasom el az ő üzeneteit, erre azt mondta hogy ő nem beszélt sexről senkivel. Azt is megjegyezte miért járok fel facebookra, tuti ott is a "pasijaimmal" beszélek
2012. júl. 25. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Jogos hogy azt hiszi kavarsz mással is...sajnos sok mindent nem tudsz tenni, ha megbékél, megbékél. Esetleg intézd el hogy "véletlen" fussatok össze, és akkor is kérj bocsánatot személyesen.
2012. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondd el neki,hogy ezek az sms-ek akkor voltak,amikor még nem találkoztál vele és azóta már nincsenek ilyenek stb..
2012. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!