Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csalódtam egy olyan lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalódtam egy olyan lányban, aki tökéletesnek mutatta magát jellemre és külsőre is nagyon bejött, akkor ezek után mégis hogyan tudnék újra megbízni a lányokban?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem tudok olyan jóindulattaal ránézn a lányokra az ismerkedésnél. Mindegyikben a rosszat keresem és találom meg haram, például, ha nem válaszol vagy kicsit is megsért máris durván bánok vele és emiatt konfliktusaim vannak a lányokkal az ismerkedések során, olyanokat hányok fel ezeknek a lányoknak, amik az én múltbeli sérelmeimből vannak, amit a lányoktól szenvedtem el, de ezek a lányok még nem is feltétlen ártottak nekem, de már azt érzem, hogy igen is ők is olyanok, mint azok a lányok, akikben csalódtam és akkor kinyílik a bicska, jönnek a hirtelen indulatok, harag és sértődöttség és persze a lányokkal emiatt rosszban vagyok, ha így haladok minden lány a rosszat fogja már látni csak bennem, minhta költék volna belőlem azt a fiút, aki még hitte, hogy vannak rendes lányok, akikkel kedvesen kell bánni, már csak a rosszat látom minden lányban és nem bízom egyikőjükben sem, sokszor már kezdek úgy viselkedni, mint a bunkó állatok, akik csak dugásra akarják a lányokat, hiszen az jut eszembe, hogyha egy olya tökéletesnek tűnő lány is átvert, akkor már úgysem lehet egyik sem jobb. Az a lány azt játszotta meg, hogy neki nem számít se a külső, se a vagyon és, hogy hűséges, kedves, ártatlan jó kislány, pont, amire vágytam, de végül kiderült, hogy egy rii{nc, akinek a külső és a vagyon sokkal inkább számít, mint a kedvesség, a törődés, a szeretet. Csak azt nem értem, miért játszotta meg magát előttem, ha közben már mással kavargatott és én nem is jöttem be neki külsőre?

2013. febr. 16. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nőben, kutyában sose bízz!
2013. febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd a tökéletest.Itt b*ssza el a legtöbb ember hogy a tökéletest keresik,aztán jól megszívják.Egyébként elsőre mindenki csak a jó oldalát mutatja,majd megszokod
2013. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem egy pasi pont olyanokat csinált, mint amiket te leírtál magadról. Csak ott ő csalt meg, ő hazudott, ő volt a bunkó stb... Amúgy ha egy nővel így viselkedsz, ne csodálkozz, ha utálni fog téged. Amúgy hány éves is vagy?
2013. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Úgy, hogy szépen normális ember módjára nem általánosítasz, és nem ítélsz el egy ember alapján mindenkit.

Az alapján gondolod, hogy neki a vagyon és a külső számít mert összejött egy nálad helyesebb/pénzesebb emberrel?

Nem szerethet bele másba, csak a teljesen előnytelen külsejű emberekbe? Ha nem számít neki a külső, akkor miért baj, hogy egy helyes pasival van? Neki az úgysem számít, nem?

2013. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem harmadjára dobnak az ex miatt, mind ilyen 1-1 hónapos próbálkozásból.

Most akkor minden pasi pöts, meg csak az exükkel kavar mind?


Jajj ugyanmár... Ha egy ordas kva volt a csaj, akkor a te emberismereted rossz, olyan nincs, hogy valaki trüncibünci, csak közben mégse. Ha valaki emberileg egy rakás sz.r akkor az megmutatkozik valahol, az, hogy te nem ismered ezeket a jeleket, a te hiányosságod, nem az ő hibájuk.


Ha pedig valóban trüncibünci volt, akkor nem lehetett akkora b.üdös kva, csak savanyú a szőlő, hogy egy másik fickóval jött össze, nem veled. Van ilyen.

2013. febr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En mar az emberekben nem bizok nem meg az ellenkezo nemuekben. Ellengem van az emberekbol rosszindulatua rosszakarok hatulrol szurnak mellbe, te ott segitesz ahol tudsz cserebe kibeszelnek a hatad mogott....

18 L

2013. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!