Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy rosszabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy rosszabb, ha elfojtom?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk a sráccal. 2-2 és fél éve. Pár hónapja többet érzek iránta, mint barátság. De mégsem merem bizton állítani, hogy szerelmes vagyok. Valószínűleg nem merem bevallani még magamnak sem. Az utóbbi napokban igyekeztem csak barátként szeretni, és úgy is nézni rá. Hiszen ő is úgy néz rám. Testvérként. Ez abból a szempontból jó, hogy nem bántódok meg hülyeségeken, amiket viccből mondd. Viszont azóta van bennem egy fura tompa érzés. Nem tudom elmagyarázni. Üresség. Ráadásul hiába fojtom el az érzéseimet, ha sokszor előtörnek rajtam, és rossz kedvem is lesz az üresség érzete mellé... Mi a jobb? Hosszútávon jobban járok, ha elfojtom őket? (Az ki van zárva, hogy bevalljam neki. Fontosabb nekem attól, hogy ennyi miatt elveszítsem, meg osztálytársam is.)

2013. márc. 6. 18:36
 1/3 fospuska ***** válasza:
pedig ha elfojtod,agyf@szt fogsz kapni,tenni meg nem tudsz ellene...
2013. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan érjem el, hogy elmúljanak?
2013. márc. 6. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból, ez ellen (főleg, ha egy jó barátod akivel nap mint nap találkozol) tenni nem igen tudsz, mintha nem is te irányítanád magadat, én is próbáltam valaki "nem szeretni", sikertelenül! :)
2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!