Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzés, hogy a nagy...

Milyen érzés, hogy a nagy oviban van, ti pedig otthon a picivel, ezt a nagyobb tesó hogyan viseli?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk 4 év korkülönbség van.Mikor megszületett a kicsi,a nagyobb itthon maradt velem,gondoltam majd meglátjuk mi lesz.Másfél hét után közölte hogy ő mostmár szeretne menni oviba,mert hiányoznak a többiek.Azóta sincs gond.A kisebb már 20 hós.
2011. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekünk még nincs 2. De én úgy csinálnám, ha pl. ovikezdés előtt születne a pici, akkor halasztanánk az ovit. De ha már járna, akkor megkérdezném, hogy akar a menni, vagy kicsit itthon marad velünk.
2011. okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja kezdte a lányom az ovit, szintén 4 éves. Én megmondom őszintén fel voltam készülve, hogy minden reggel könyörgés, hogy keljén fel, öltözz, reggelizz kislányom,mennünk kéne....és teljesen meg vagyok lepve, de szeret oviba járni. Persze időnként mondja, hogy most itthon maradok veletek:-)

Fél napot van bent, ebéd után elhozom, mindig mesél, hogy most kivel játszott, miket játszottak, kivel barátkozott.

Nagyon örülök, hogy szeret menni, és jól érzi magát.

Persze egy hónap még nem túl sok idő, elképzelhető, hogy egyszer csak gondol egyet, és megváltozik ez az egész állapot, és nem szeret majd járni, de bízom benne, hogy nem így lesz. Biztosan nagyban függ attól is, hogy szeret ott lenni, hogy sok kislány van, tényleg mindegyik annyira kis tündér, és az óvónénik is nagyon rendesek és figyelmesek.

2011. okt. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!