Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, hogy 24 évesen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 24 évesen úgy érzem kezdek belehabarodni egy félig meddig ismeretlen fiúba?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy az ilyen plátói dolgok a tinikorral együtt elmúlnak, de most mégis újra előjött... Próbálom megismerni, de ahhoz képest, hogy alig beszéltünk még, túl sokat gondolok rá. Ez normális?
2013. márc. 6. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom azért van, mert nagyon vársz egy kapcsolatra
2013. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
ciki
2013. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak teljesen ismerősbe lehet bele esni...
2013. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre-belsőre ennyi ismertség alapján megfogott benne valami, teljesen természetes szerintem! 23/F
2013. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen kb itt kezsdődidik valami, mert most csak azért össze jönni valakivel, mert hogy legyen valakim, de hol a jó büdős pics*ba van a szerelem kedves első?

Sokan ezt nem képesek felfogni, hogy a szerelem kb azt jelenti hogy, ha ő nem akkor más sem..... nem pedig az amikor hetente van valakinek új barátja meg barátnője....... vannak dolgok amiket az embernek átkell éreznie hogy megértse, ez is olyan! Mert különben csak marhaságokat beszél mint az első.....


23/f

2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá valami miatt,tetszik,elvarázsolt.Előfordul az ilyesmi bárkivel,bármennyi idősen.
2013. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 HalkHogen ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Velem is előfordul, hogy olyan lány tetszik meg nagyon, akit tulajdonképpen csak felületesen ismerek. De tetszik külsőleg; ráadásul művelt, csendes, céltudatos. Remélhetőleg nincsenek (számomra) kiábrándító tulajdonságai - dehát ez a jövő zenéje. :-)
2013. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat. Akkor lehet én gondoltam rosszul, hogy felnőtt fejjel már nem lesz ilyen plátói dolgom... De azért igyekszem, hogy felhívjam magamra minél jobban a figyelmét :)
2013. márc. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!