Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek online társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek online társkeresésnél mi a lényegesebb, a fotó amit feltöltesz magadról, vagy az üzenet amit elküldesz?

Figyelt kérdés

Még nem sikerült megmagyaráznom miért nem válaszolnak, úgyhogy felmerült bennem ez a kérdés, hogy a kinézetem miatt kerülnek el a lányok, vagy pedig a szövegem miatt. :) Melyik a fontosabb szerintetek?


Jól kinéző válaszolók? Visszaírnak rövid kérdésre a lányok nektek? Pld: Mizu? Hogy vagy?


2013. márc. 7. 12:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket :)


Én csak azért kérdem ezeket, mert kiváncsiságból letöltöttem a netről egy tökéletes arcu és testű model képét és azt töltöttem fel a profilomra, és majd minden lány visszaírt a Mizu? ra. Szóval egy picit furcsálom hogy így leírjátok ezt a párbeszédkezdő kérdést. :)

2013. márc. 7. 13:07
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Sose hiszik el, mikor ezt állítom, de tényleg nem a fénykép számít. Én nem is vagyok hajlandó képet feltenni (viszont küldök annak, akivel már hosszabban leveleztem). A rövid, semmitmondó, Mizu? típusú levelek pedig egyszerűen kiábrándítóak, ilyenekkel nem tudok mit kezdeni. Azt se értem, ha valaki nulla infót közöl az adatlapján. Az mégis mit vár? Pusztán a két szép szeméért ismerkedjenek vele? 21/L
2013. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó:


Pedig én azt tapasztaltam hogy elég egyetlen jó kép egy tökéletes modelről és akkor mindegy hogy mivel indítok. Lehet mizu..lehet hogy vagy, lehet szép ruci, lehet bármi :)

2013. márc. 7. 13:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de nekem nem elég. Értelmes és eredeti gondolatokra vagyok kíváncsi, nem gyenge leszólításokra. Nem elég ha jól néz ki, mert nem a vitrinbe akarom kitenni és nézegetni, hanem a közös érdeklődés, a véleménycserék is kellenek, hogy egyáltalán közöm lehessen hozzá.
2013. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
és egyből le kell írnia hogy őt milyen dolgok érdeklik? az ismerkedés az nem egy levélből áll...hanem az egy párbeszéd amit el kell indítani a leghétköznapibb módon, onnan majd kialakul minden
2013. márc. 7. 13:32
 16/19 anonim ***** válasza:
ez igaz, de el kell indítani. a mizu? pedig nem képes erre
2013. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is társkeresőn ismertem meg a párom, de én írtam neki először :D Nálam a legfontosabb dolgok voltak a magasság (188 centi vagyok...), az, hogy kép alapján szimpatikus legyen, és legyen kitöltve normálisan az adatlapja. Ez vonatkozott azokra is akik nekem írtak. Egyébként nekem is írtak ilyen mizu meg hogy vagy kérdéseket, és megmondom őszintén, hogy utálom őket. Felőlem kinézhet akárhogy aki írja válaszolok neki, de kb. alapból hülyének nézem, legalábbis nem igazán tudom hova tenni az ennyire fantáziátlan embereket.

Egyébként párom is fenn volt évekig és nem is nagyon írt neki senki, erre jöttem én a fantasztikus levelemmel :D Egyébként én mindig valami egyedit írtam ami kedves, aranyos és vicces :D Csak írtam ami eszembe jutott :D Nem vagyok egy szépség de jó néhányan válaszoltak és sok randim is volt. 24/L

2013. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na erről van szó, amit 17 ír!!
2013. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki a képeden, akkor a mizu is elég, mert a lányok fogják törni magukat, h normálisan elindítsák a beszélgetést.
2013. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!